YouTube video önerileri nasıl kapatılır?

BerzerkFrost

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Memur
Her zaman video sonlarına doğru video üstünde öneriler çıkıyor. Bunları kapatmanın yöntemi var mı? Son 20-30 saniyelik görüntüyü baltalıyor izlediğim şeydeki bazı ayrıntıları kaçırıyorum.
2.png

Adsız.png

Son düzenleme:
Kanal sahibinin kendi ayarladıği bir şey, bildiğim kadarıyla kapatmanın bir yolu yok.
Acayip saçma bir şey, bir skeç veya film kesiti izlerken çıkmaları çok kötü. Kanal sahibi madem öneri göstermek istiyor video sonuna kapanış perdesi koysun.

Her zaman video sonlarına doğru video üstünde öneriler çıkıyor. Bunları kapatmanın yöntemi var mı? Son 20-30 saniyelik görüntüyü baltalıyor izlediğim şeydeki bazı ayrıntıları kaçırıyorum.
Eki Görüntüle 625756
Eki Görüntüle 625757

Var tabi hocam olmaz mı :)
Ublock Origin uzantısını yükle. Uzantı ayarlarına gir. Filtre listeleri menüsü altında "can sıkıcı ögeler" var. Orayı genişlet ve " AdGuard Annoyances " a bir tik koy. Sayfayı yenile tamamdır.

Dosya Ekleri

• youtube.gif
    youtube.gif
    834,1 KB · Görüntüleme: 104
Var tabi hocam olmaz mı :)
Ublock Origin uzantısını yükle. Uzantı ayarlarına gir. Filtre listeleri menüsü altında "can sıkıcı ögeler" var. Orayı genişlet ve " AdGuard Annoyances " a bir tik koy. Sayfayı yenile tamamdır.
Eklenti hazırda var bende ama detaylı incelememiştim hiç 😄 Bu arada gif güzel olmuş, internet üzerinden mi hazırladın?

Yeni konular

Geri
Yukarı