YouTube video yükleme süresi çok fazla

Berdan akcan

Centipat
Arkadaşlar 15 dk lık video çektim YouTube atacağım. 2 saat 37 dk kaldı diyor bu normal mi?

İnterneti komşudan bağlanıyorum. Onların da interneti yavaş sizce sorun bundan olabilir mi.

Türkcell super Online alsam yarım saate atar mı videoyu? Modemi sadece ben kullanacağım 3 4 kişi Wi-Fi'ye girecek sadece.

Sorun düzelir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim yaş biraz ufak sanırım. Şöyle yardımcı olmaya çalışayım.
1-Kendi evinizdeki internet hizmetiniz, modeminiz olsa dahi kablosuz bağlantı veri kaybına sebep olur. Mesafe arttıkça kayıp artar.
2-İnternet üzerinden bir veriyi indirmek/yüklemek bağlantı hızınızla doğru orantılıdır. "15dk.'lık video" dediğiniz 4K'da olabilir, 480P'de bu videonun büyüklüğünü ve karşıya yüklenme süresini tamamen etkiler.
3-Turkcell Superonline almakla maalesef bitmiyor.
a.Bütçe dahilinde hangi bağlantı hızını almayı planlıyorsunuz?
b.Video kaç MB veya GB?
c.3-4 Kişi kullanacak dediğinizde aklınıza şu gelsin; bir çeşmeden sabit akan suyu 4 kişi aynı anda içerse hepsi az ve daha uzun süre su içer, bir çeşmeden sabit akan suyu 1 kişi içerse kısa sürede işini halleder.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı