Çözüldü YouTube video yüklerken İşleniyor: %95'de takılma sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Akif

Technopat
Sosyal Tayfı
Makaleler
65
Daha fazla  
Meslek
Öğretmen
Merhaba. Benim için büyük boyutlu bir video yüklüyorum. Saatler sürdü yüklenmesi ancak saatlerdir de bu şekilde takılı. Herhangi bir şey yapmam gerekir mi, yoksa videoyu tekrar mı yüklemem gerek? Tarayıcı Yandex.

9e54a1d19db0a4e240250330967e257d.png

İşleme kısmı sanırım YouTube'a ait. Bu durumda sizin yapacak bir şeyiniz yok diye biliyorum. Bir link vermiş size. O linke tıkladığınız zaman durum nedir?

Ben de öyle biliyorum ancak hala kapatmadım. Ancak bunun saatler sürmesi ve %95'de takılı kalması normal değil sanırım. Videonun işleniyor bildirisi orada da mevcut:

4366ac79f8a51eec7b5cae9bc0c97b31.png

İnternet bağlantısı bir anda kopmuş olabilir. Bu da yarıda kaldığı anlamına gelir. Yani maalesef videoyu yeniden yüklemeniz gerekebilir.

Elektrikler kesildiğinde doğal olarak internet bağlantısı kopuyor ama geldiği zaman tekrar yüklemeye devam ediyor YouTube. Bence sunucu kaynaklı bir sorun.

Öncesinde başıma böyle bir durum gelmişti. O videoyu o şekilde bırakıp yeni bir sayfadan yeniden yüklemiştim.
O %95'te kalan videonun akıbeti ne olacak diye; PC'yi 2 gün açık bırakmış ancak bir sonuca varamamıştım.
Emin değilim ama belki bu devam edip yüklemeyi tamamlayabilir.

Biraz bekleyeyim şimdilik. Zaten gündüzleri PC'yi aktif olarak kullanıyorum. Geceyi yüklemeyi başlatıcam. Önceki videolarımda böyle bir şey olmuştu sanırım yine bunun yüzünden.

bbbd685b46cc75d1f3a1801d36f316dc.png

Videolarımda ise hala işleniyor olarak görünüyor. Beklemem en doğrusu. Konu kilitlenebilir.
d7698639142445821391ac53b8c6f6b5.png

Bağlantı kopmamış. Video saatler sonra yüklendi. Ancak sorun şu ki 1080P 60 FPS yüklememe rağmen hala 720P var şu anda. 1080P olunca videoyu paylaşıcam. Teşekkürler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı