Youtube Videoda 480P Seçeneği Olmama Sorunu

baran sönmez

Hectopat
Daha fazla  
Youtube'a atmadan önce videolarımın kalitesi çok güzel oluyor ama Youtube içerisinde sadece 360P 720P60P
1080P60P oluyor 144p, 240p ve 480p seçenekleri olmuyor bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sorun bende de var. Takipteyim ama sanırım çözümü bilinmiyor. Yabancı kaynaklar dahil her yere baktım. Yok arkadaş, yok!

Bu sorun bende de var. Takipteyim ama sanırım çözümü bilinmiyor. Yabancı kaynaklar dahil her yere baktım. Yok arkadaş, yok!

Youtube ile alakalı bir sorun, eskiden yoktu. İnşallah düzeltirler. Youtube ile iletişime nasıl geçebiliriz ?

Sorunu çözdüm, yaklaşık 1 hafta bekleyince düzeliyor. Bu arada video programı ilede ilgili, shadowplay ile çekim yaparken hiçbir sıkıntı görmedim. Fakat mirillis action kullanırken 1 hafta sonra düzeldi sorun. Youtube'nin işleme süresi ile ilgili. Videonun uzunluğuna göre 4 gün - 1 hafta arasında düzelir.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı