Youtube Videoda 480P Seçeneği Yok

Grey NR

Hectopat
Daha fazla  
Neden anlamıyorum. Videoyu upload ettim ardından kalite ayarlarına baktığımda 360P, 720P ve 1080P vardı fakat 144P 240P ve 480P yoktu. 1 gün bekledim yine değişen bir şey olmadı :( Bu konu ile ilgili bilgisi olan biri bilgilendirsin lütfen. Gerekirse videoyu yeniden uploadlarım.

Ekran Görüntüsü atayım. Şu şekilde diğer videolarda 480P var fakat benim videomda yok.

Ekran Alıntısı.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Biraz bekleyin gelir, bazen video işleme süresi uzayabilir.
Videoyu geçen ayın 29 unda upload etmiştim. Düzelir diye 1 gün bekledim hiçbir şey olmadı. Ardından kısa süre (10 dk) videoyu gizliden çıkardım belki düzelir düşüncesiyle. Tekrar hiçbir etkisi olmadı. Bu video uploadlanırken %70 civarında kesilmişti. Sonra tekrar yüklemeye devam ettirmiştim ama bundan kaynaklanacağını zannetmiyorum çünkü daha önce de oldu upload sırasında kesilme ve öncekilerde hiçbir problem olmamıştı. Sırf deneme amaçlı bir 10dk lik videoyu daha upload ettim bu olay olduktan sonra fakat o videoda 480P seçeneği var. Cidden hiçbir sebep bulamıyorum bu soruna. Çaresiz kaldım.

Videoyu geçen ayın 29 unda upload etmiştim. Düzelir diye 1 gün bekledim hiçbir şey olmadı. Ardından kısa süre (10 dk) videoyu gizliden çıkardım belki düzelir düşüncesiyle. Tekrar hiçbir etkisi olmadı. Bu video uploadlanırken %70 civarında kesilmişti. Sonra tekrar yüklemeye devam ettirmiştim ama bundan kaynaklanacağını zannetmiyorum çünkü daha önce de oldu upload sırasında kesilme ve öncekilerde hiçbir problem olmamıştı. Sırf deneme amaçlı bir 10dk lik videoyu daha upload ettim bu olay olduktan sonra fakat o videoda 480P seçeneği var. Cidden hiçbir sebep bulamıyorum bu soruna. Çaresiz kaldım.
Peki videoyu başka bilgisayardan izlediniz mi?. Sizin Chrome'da bulunan bir uzantı buna sebeb olabilir.

Peki videoyu başka bilgisayardan izlediniz mi?. Sizin Chrome'da bulunan bir uzantı buna sebeb olabilir.

Şimdi deniyorum... Farklı bir bilgisayarda denedim aynı :(

bendede aynı sorun var benim her videomda aynı sorun mevcut başka tarayıcı kullandım ama aynı her videomda sadece 360 p ve 720 p var başka hiçbir seçenek yok lütfen bi çare bulun

Bende sadece bahsettiğim videoda bu sorun var. Yabancı kaynalara da baktım fakat hiçbir çözüm bulamadım. Bence video render alırken yaptığımız bir ayarla falan alakalı. Aynı videoyu tekrar renderlıcam her zamanki gibi ve tekrar upload edicem. Bu dediklerimi yapmam bir haftamı alıcak :) Bir hafta sonra buraya yazarım ne olduğunu.

Şimdi deniyorum... Farklı bir bilgisayarda denedim aynı :(

Bende sadece bahsettiğim videoda bu sorun var. Yabancı kaynalara da baktım fakat hiçbir çözüm bulamadım. Bence video render alırken yaptığımız bir ayarla falan alakalı. Aynı videoyu tekrar renderlıcam her zamanki gibi ve tekrar upload edicem. Bu dediklerimi yapmam bir haftamı alıcak :) Bir hafta sonra buraya yazarım ne olduğunu.
ben farklı kayıt programı kullandım ama gene aynı :(

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı