Youtube videoda telif yememek için ne yapılır?

Bu bağlantıdan kullanmak istediğiniz şarkıların telif hakkı politikasını öğrenebilirsiniz. Şarkıyı kullanırsanız videoya ne olacağı, reklamlar hakkında durumunu ve hangi ülkelerde görüntülenemeyeceğini öğrenebilirsiniz.

Arkadaşlar merhaba. Bir video hazırlayacağım fakat arkada komple bir şarkıyı koymam gerekiyor. Telif yer mi? Telif yememek için ne yapmam gerek?
Ben çok takmıyorum sayılır telifsiz olmayan ama kullanmak istediğim şarkı olursa yapıştırıyorum direk video geliri şarkı sahibine gidiyor ama benim kadar şanslı değilsen videonda kaldırılabilir sonra 3 ay telif hakkı ihtarı silinene kadar telifsiz müzik kullanırsın bende kalksada sıkıntı değil yılda 1 video atıyorum zaten :D

No copyright müzik olarak ararsan arka plana koyabilecegin telif hakki olmayan müzik bulabilirsin.
Örnek vericek olursak
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu linkte ki müziği indirip videoya koyarsam telif problemi yaşamam değil mi?

Örnek vericek olursak
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu linkte ki müziği indirip videoya koyarsam telif problemi yaşamam değil mi?

Yasamazsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı