YouTube videoları için odaya ışık önerisi

LAglace

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GPU: ASUS Dual Radeon RX 6600 8 GB | CPU: Ryzen 5 5600 | RAM: Crucial Ballistix 2x8 GB 3000 MHz | Anakart: Gigabyte B450M-S2H | SSD: Samsung NVMe 980 PRO 1 TB | ADATA SU800 128 GB | HDD: WD Caviar Blue 1 TB | Seagate 500 GB | PSU: EVGA 500W 80+ Bronze | Monitör: AOC 24G2U 23.8" 144 Hz 1ms - Acer KG221Q FreeSync 75 Hz 1ms | HyperX Cloud II Kulaklık | Logitech G203 Lightsync Mouse | Logitech G413 Klavye | Logitech G27 | Phanteks P400A DRGB White
YouTube'da geceleri odamda ışığı kapatıp korku oyunu serisi videoları çekmeyi düşünüyorum; hem kamerada yüzümü aydınlatacak hem de odayı “aydınlatmayacak” bir ışık önerisi yapar mısınız? Başlangıç ürünü ve F/P olması tercihimdir.

Hem sütüm kesilmesin, hem pekmezim dökülmesin 🙄😬

Softbox (orta kalite) arkana yeşil perde postta odayı komple kaldır ortadan sadece sen gözük sorun çözülmüş olur 🙂

Softbox (orta kalite) arkana yeşil perde postta odayı komple kaldır ortadan sadece sen gözük sorun çözülmüş olur 🙂

Amaç odanın gözükmemesi değil, ben korku oyunu oynarken odanın karanlık olması fakat kameraya da yüzümün gözükecek olması hocam. Oda aydınlık olursa korku oyunu oynarken o havaya giremem diye hani...

Amaç odanın gözükmemesi değil, ben korku oyunu oynarken odanın karanlık olması fakat kameraya da yüzümün gözükecek olması hocam. Oda aydınlık olursa korku oyunu oynarken o havaya giremem diye hani...

Ama işte ışık kaynağı az olunca görüntü kalitesi düşüyor ya görüntünün kaliteli olması için ışık kaynağının çok olması lazım. Işık kaynağı çok olsun yüzünüz net gözüksün arkaya yeşil perde koyun arka planı yok edin sadece siz olursunu oda hiç olmuyor erkanda. Gereksiz kadrajdan kurtulup daha çok yüz ifadesi ve oyun alanına ulaşıyorsunuz.

Kendinizi havaya sokma kısmı kulaklık ve "oyunculuk". Havaya giremeseniz bile giriyormuş gibi davranmak zorunda olabilirsiniz 😀

Yeni konular

Geri
Yukarı