YouTube videolarım izlenmiyor

Hocam eğer büyük kitleli bir kanalın desteği ile büyümüyorsanız. Short şu an için en mantıklı çözüm. Ayrıca ara sıra uzun videolar atmayı da unutmayın. Rica ederim başarılar.

Hocam tekrardan ilginiz için teşekkür ederim. Dediğiniz gibi yapacağım.

Sen elinden geleni yap, düzenli video at, elbet bir videon patlar. Benim de çok amatör bir YouTube kanalım var, çocuklara ve ergenlere hitap eden. Son bir ayda sadece shorts videoları ile 30 abone kazandım. Bu videolar da öyle emek isteyen videolar değil, 30 dakikada hazırlanabilecek videolar.

Eğer çekmiyorsan shorts videoları da çek derim.

Hocam düzenli video atmaya gayret göstereceğim. Dediğiniz gibi shorts videoları ile kanalın abone kitlesini arttırmaya çalışacağım. Düzenli video konusunda ise bir video atma saati ile gün mü planlamalıyım, yoksa saatin bir önemi yok mudur?

750 abonenin hepsi pasif kalıyorsa kanala zarar verir. İlk başlarda abone etkileşimi çok önemli.
Kanalın açılma tarihi önemli değil, düzenli atmaya başladığın tarih önemli.

Son düzenleme:
750 abonenin hepsi pasif kalıyorsa kanala zarar verir. İlk başlarda abone etkileşimi çok önemli.
Kanalın açılma tarihi önemli değil, düzenli atmaya başladığın tarih önemli.

Sizce ne yapmam gerek? Şimdi kanalı bırakmak da istemiyorum çoğu video yüklenmiş durumda. Bir tavsiyeniz var mı?

Yani sizce yeni kanal açmam mı gerek, yoksa şu anki kanaldan devam etsem bu 750 pasif abone bir kanalın gidişatında sıkıntı yaratır mı?

Son düzenleme:
Sizce ne yapmam gerek? Şimdi kanalı bırakmak da istemiyorum çoğu video yüklenmiş durumda. Bir tavsiyeniz var mı?

Yani sizce yeni kanal açmam mı gerek, yoksa şu anki kanaldan devam etsem bu 750 pasif abone bir kanalın gidişatında sıkıntı yaratır mı?
Abonelerinin videolarını ne kadar izlediğini bilmiyorum, görüntülenme sayının yeni bir kanal için iyi mi olduğunu da bilmiyorum maalesef.
Fakat içeriklerin sağlam-düzenliyse uzun videoların ve shortslar ile 2-3 ayda 750 aboneyi de geçersin yeni bir kanalda.
Benim de yeni kanallarım var. Anlayacağın ben de acemiyim. Bu büyük kararı araştırıp sen almalısın.

Abonelerinin videolarını ne kadar izlediğini bilmiyorum, görüntülenme sayının yeni bir kanal için iyi mi olduğunu da bilmiyorum maalesef.
Fakat içeriklerin sağlam-düzenliyse uzun videoların ve shortslar ile 2-3 ayda 750 aboneyi de geçersin yeni bir kanalda.
Benim de yeni kanallarım var. Anlayacağın ben de acemiyim. Bu büyük kararı araştırıp sen almalısın.

Anladım hocam ilginiz için teşekkür ederim. Kanalın shorts izlenmesi 1 - 3K arası, normal videolar ise 25 30 görüntülenmeyi görüyor (tabii normal video olarak daha 8 video var) 1 hafta önce bir video attım o video 250 sadece görüntülenme gördü. Ayrıca 6 ay önce attığım 3 minecrraft hakkındaki videolar var onlar da 1 - 2K arası izlendi. Bu kanala devam edip etmeyeceğim hakkında hiçbir fikrim yok açıkçası. 750 pasif abone kitlesi kanal üzerinde ne kadar fazla kötü etkisi olur bilmiyorum. Kanalın 600 abonesi eski attığım 70bin izlenen bir shorts videosundan gelmişti. Sizler de fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim teşekkürler.

Hocam tekrardan ilginiz için teşekkür ederim. Dediğiniz gibi yapacağım.

Hocam düzenli video atmaya gayret göstereceğim. Dediğiniz gibi shorts videoları ile kanalın abone kitlesini arttırmaya çalışacağım. Düzenli video konusunda ise bir video atma saati ile gün mü planlamalıyım, yoksa saatin bir önemi yok mudur?
Vallahi ben de pek bilmiyorum ama YouTube her hafta aynı saatte video atılırsa videonu daha çok öne çıkarır gibi geliyor. Bir de videoları attığınız saatin kitlenizin okulda/işte olmadığı zamana gelmesine dikkat edin. Saat 17.30 güzel bir zaman örneğin.

Vallahi ben de pek bilmiyorum ama YouTube her hafta aynı saatte video atılırsa videonu daha çok öne çıkarır gibi geliyor. Bir de videoları attığınız saatin kitlenizin okulda/işte olmadığı zamana gelmesine dikkat edin. Saat 17.30 güzel bir zaman örneğin.

Hocam biraz araştırma yaptım, gerçekten de öyle düzenli ve saatinde video atmak önemliymiş. YouTube algoritmasında kanalı daha çok öne çıkartıyormuş.

Sizce 750 abonelik kanala devam etmeli miyim peki?

Yeni konular

Geri
Yukarı