YouTube videolarımın izlenmesini nasıl arttırabilirim?

Merhabalar ben YouTube kanalımda olan videoların izlenmesini arttırmak istiyorum. Para için yapmıyorum. Çünkü zaten sitemden para kazanıyorum. Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

VidiQ eklentisi işinizi görebilir, bende kullanıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Samonglobal adında bir kanal.

Fragman ile başlayalım short video yayınlıyor iseniz muhakkak dikey olsun algoritma o short videoyu önermeyecektir.

Açıklama daha açıklayıcı olmalı hakkında kısmına giren kanalda ne tarz içeriklerin paylaşılacağını anlamalı.

Kanalda diyerek devam etmek üzereydim ama daha çok yolun başındasınız :) kategori belirlenmesi odak noktası olması hedef kitle seçilmesi gibi bir sürü konu var öncesinde. Videolar çok kısa YouTube bu kadar kısa videoları ciddi bir etkileşim olmaz ise önermez daha dolu içerik üretmeye çalışın izlenme otomatik olarak artacaktır. Mesele AdSense videosuna baktım web sitesinede baktım videoda siteden açıp okuyorsunuz, siteden para kazanıyor iseniz trafik vardır böyle bir durumda sitede kısmı paylaşım yapıp devamı videoda diyerek trafiği oraya kaydırabilirsiniz.

Ufak bir not: Videoların çoğu telif yer gibi duruyor şarkılar montajladığınız klipler ve başka içerik üreticilerinin video lisanslarına dikkat edin, montajlamanıza rağmen manuel kontrolde telif yiyebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı