YouTube videolarına zamana göre başlık nasıl eklenir?

xbea

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar sorum aynen başlıktaki gibi. Aşağıda ekran görüntüsünü attığım gibi ben de kendi videolarımda bu şekilde dakika dakika bölmek istiyorum. Google destek kısmında yapılan yöntemi denedim ama ne yazık ki bir değişiklik olmadı. Bana yardımcı olur musunuz?
Örnek:

Ekran görüntüsü 2021-05-21 170336.png

Mesela bu örneğin altında Google destek bölümünün yapmamı söylediği yöntem de var:

Ekran görüntüsü 2021-05-21 170354.png

Bende aynen bu şekilde 00:00'dan başlayacak şekilde videomun açıklama kısmına yazdım sonra kaydettim. Aynı bu şekilde videomun altında şu anda dakika dakika bölünmüş yazılar var, dakika/saniye kısımları da aynı bu şekilde mavi. Sizce neden olmuyor? Yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkür ederim. İyi forumlar, saygılar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Önceki bilgi yanlışmış arkadaşlar.
Burada anlatıyor.

Hocam yaptım fakat İngilizce çevrilmiş videoyu açınca çıkıyor. Türkçe olarak açınca çıkmıyor. Ben de anlayamadım.
Açıkçası bende çözemedim. Videom 40 dakika olmasa sıkıntı yok ama uzun bir video, aralarda farklı konularda döndüğü için parça parça ayırmak en mantıklısı diye düşündüm ama yok. @Recep Baltaş ve @Ali Güngör hocalarım siz nasıl yapıyorsunuz peki bunu? Belki gelirsiniz. @Kerem00 hocam peki siz biliyor musunuz?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı