YouTube videosunu belirli ülkelerde kısıtlama

Merhabalar. YouTube kanalımda İngilizce içerikler de paylaşacağım ancak bu içeriklerin Türkiye'de gösterilmesini istemiyorum. Bazı videolarda ülkenizde görüntülenemiyor diyor bilirsiniz. Ben de bu şekilde Türkiye'de görüntülenmesin istiyorum. Epey bir kurcaladım ancak bulamadım. Bilen var mı acaba?
Peki ne alaka Türkiye???

Artı -1 Eksi
Peki ne alaka Türkiye?

İstediğini yapabilir. Bunu sorgulamakta kimseye düşmez. Bir soru sorulduysa cevap almak için sorulmuştur. Yapacağı şeyin nedeninin sorgulanması için değil.

Peki ne alaka Türkiye???
Türkçe yayınlayacağım içeriklerin aynısını İngilizce olarak da yayınlayacağım. Bu yüzden aynı içerik ile izleyicileri meşgul etmek istemiyorum :)
İstediğini yapabilir. Bunu sorgulamakta kimseye düşmez. Bir soru sorulduysa cevap almak için sorulmuştur. Yapacağı şeyin nedeninin sorgulanması için değil.
Teşekkürler hocam.

Öyle bir özellik var mı bilmiyorum ama şurayı oku. Videoları belirli bölgelerde engelleme - YouTube Yardım.

Yani insanın kendi ülkesini aşağıda görmesi ve İngilizce bilmiyor gibi davranması çok kötü.

Öncelikle teşekkürler. Yalnız bir konudaki yanlış fikrinizi düzelteyim izninizle. Kendi ülkemin insanını asla aşağıda görmem ki görsem zaten onlar için Türkçe içerik üretmezdim diye düşünüyorum. Sebebini açıkladım. Aynı içerikleri İngilizce olarak seslendirip atacağımdan insanları aynı video ve aynı bilgilerle meşgul edip, gereksiz yere zamanlarını almak istemiyorum :)

Geri
Yukarı