Youtube videosunun Türkçe alt yazısını indirme

Taner09

Hectopat
Daha fazla  
Ekran resimlerini koydum. Altyazıyı türkçeye çevirdikten sonra çevrilmiş olan türkçe altyazıyı nasıl indiririz ?

2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
8.jpg
7.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Dili değiştirince link değişimi oluyor mu linkte bir farklılık varsa o link ile indirebilirsin :)

Linkte bir değişiklik olmuyor malesef. Peki indirdiğim ingilizce altyazı dosyasını pratik ve kısa yoldan nasıl Türkçe'ye çevirebilirim?

Çok iğrenç bir çeviri yapmakta. Translate temelli olduğu için. İndirseniz bile çoğu yalnış olacaktır.

İngilizce altyazı dosyasını ve video dosyasını jdownloader programı ile indirdim, elimde videonun ingilizce altyazısı var. Peki türkçeye bu altyazıyı nasıl çeviririm?

Altyazı eklenmemişse Google Sesle Yazma motoru ile altyazı oluşturuluyor. O yüzden saçma. Birde bunu Translate ile çevirdiğini düşün. Ders değil işkence videosu olur. Benim önerim, İngilizce bilen birine danışın. O videoda ne dendiğini anlatsın yeter.

İngilizce bilen birine danışmak çözüm değil. Benim için 26 bölümden oluşan her biri 40 dakikalık ders videoları bunlar. Daha pratik bir çözüme ihtiyacım var. Mesela ingilizce alt yazı dosyası olan Englishsub.str dosyasını ben bir programın içine atacam oda Türkcesub.str uzantılı dosyaya çevirecek yani alt yazıyı Türkçeye çevirecek.

Eğer aradığınız altyazı film , dizi falan değil ise bulabileceğini pek sanmıyorum. Hitap ettiği kesim sınırlı ise pek uğraşmazlar bu videolar ile.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı