YouTube yabancı içerik üreten bir sayfa Türk içeriklerini beğenirse kitlesi bozulur mu?

Daha fazla  
Arkadaşlar kısa süre önce YouTube kanalı açtım. Kanalda ilk paylaştığım 4 video çok izlendi. 5-6. video çok izlenmesede en azindan 86 falan izlenme aldı.
Bir sefer öylesine Valorant editi attım. Ayrıyeten hesapta abone olduklarım falan hep Türk'tü. Sizce takip ettiklerimden dolayı mı hepsi yabancı olan kitle etkileşim göstermemeye başladı.

Bu arkadaşımın kanalı attıkları genelde tutuyor çünkü.Not:Amaç reklam değildir.

Son düzenleme:
Takip ettiğin, izlediğin ve beğendiğin içeriklere göre abonelere kanalın öneriliyor. Türk kanallarına abone olup, videolarını beğenip izlersen bozulmaya uğrayabilir.
Sanırım öyle oldu çünkü attığım çoğu içerik en azından bi short özetlerinde yabancılara gösteriliyordu.Son attığım 7-8 videoda bunların hiçbiri olmadı.

Sanırım öyle oldu çünkü attığım çoğu içerik en azından bi short özetlerinde yabancılara gösteriliyordu.Son attığım 7-8 videoda bunların hiçbiri olmadı.
Hep aynı içerikleri mi atıyorsunuz yoksa farklı farklı mı?

Çünkü sürekli aynı içeriği yükleyince birden farklı bir içerik yüklense de kitle bozulmaya uğrar. Ayrıca videoları günün belli bir saatinde veya saatlerinde yükleyin.

Hep aynı içerikleri mi atıyorsunuz yoksa farklı farklı mı?

Çünkü sürekli aynı içeriği yükleyince birden farklı bir içerik yüklense de kitle bozulmaya uğrar. Ayrıca videoları günün belli bir saatinde veya saatlerinde yükleyin.
Farklı içerikler atıyorum.Ama günün saatleri aşırı dengesiz atıyorum.Mesela birini sabahın 5'inde diğerini gecenin 1'inde attığım oluyor.Birde size bir şey sormak isterim.Bu yaptıklarımı tekrar yerine koymak için yeni kanal açıp aynı videoları günü gününe saati saatine paylaşsam düzelebilir mi?

Farklı içerikler atıyorum.Ama günün saatleri aşırı dengesiz atıyorum.Mesela birini sabahın 5'inde diğerini gecenin 1'inde attığım oluyor.Birde size bir şey sormak isterim.Bu yaptıklarımı tekrar yerine koymak için yeni kanal açıp aynı videoları günü gününe saati saatine paylaşsam düzelebilir mi?
Düzelme ihtimali var. Ama garanti veremem.

Geri
Yukarı