YouTube yüklenmiyor

yesososo

Hectopat
Makaleler
3
İnternetim de sıkıntı yok gibi her siteye girebiliyorum ama YouTube'da bir sorun var yüklenmiyor. Hep işaret dönüp duruyor video başlıkları ve kanal isimleri gözüküyor ama geri kalan hiçbir şey gözükmüyor.

Sırayla çerezleri silin,
Uzantıları deaktif edin, Sorun yoksa tek tek aktif ederek tekrar deneyip sorunlu eklentiyi deaktif edin.
Hiçbiri olmuyorsa chrome sıfırlayın.

Hocam nedendir bilmiyorum. Gmail hesabımı açtığım anda yüklenmiyor?
Gmail hesabınızı açtığınızda senkronizasyon aktif oluyor ve eklenti vb. tekrar geri geliyordur.
Eklentilerden olduğunu tahmin ediyorum.
Bu yüzden önce;
1603118759126.png

Sonra;

1603118798581.png

Sizi ayarlara götürecek. Buraya direkt üç nokta>Ayarlar diyerek de ulaşabilirsiniz.
1603118977444.png

Yukarıdaki alanda Kapat diyerek senkronizasyonu kapatın.
Uzantılar alanına gidip uzantıların tümünü devre dışı bırakın.
Yine geçmişi tümüyle temizleyin. Burada şifreler ve diğer oturum açma verilerini hariç tutun tabi.

1603119051273.png

Ardından tekrar deneyin.
Sorunsuz yüklenmesi gerek.
Asıl önemli nokta Uzantılar bence.
Uzantıların tümünü deaktif ettikten sonra tekrar deneyin mutlaka.
Ardından olumlu ise;
Tek tek aktif ederek youtube yüklenip yüklenmediğini tekrar deneyin.
Olumlu ise;
İlerleyin, değil ise;
O eklentiyi pasif bırakıp diğer sıradan aktif etmeye devam edin.
Bu döngüyü tekrarlayın.
Muhtemelen sorunlu eklentiyi bulacaksınız.
O eklentinin alternatiflerini kullanabilirsiniz.
Muhtemel eklentiler;
Adblock, Antivir Uzantıları, VPN uzantıları vb.

Son düzenleme:
Eklenti derken. Kasdettiğiniz adblocker gibi mi? Zira Chrome'da oturum kapatmışken yükleniyor. Oturum açıkken yüklenmiyor.
Üstteki yazımı güncelledim.

Üstteki yazımı güncelledim.

Hocam uğraşınız için çok teşekkür ederim. Tek eklentim var ve YouTube'da hep kapalı tutmuştum öncesinde. Ve şifreler dahil halihazırda sıfırlamıştım. Yine de çözüm etmedi. Lakin bundan ziyada bugün yeni bir konu açmıştım orada detaylı yazmıştım. Çift konu ikazı aldım. Şu anda Edge kullanıyorum ve sorunum devam ediyor. Bildiğim kadarıyla Edge'de Chrome eklentileri devam ettirilemiyor. Bilgilendirebilir misiniz?

Hocam uğraşınız için çok teşekkür ederim. Tek eklentim var ve YouTube'da hep kapalı tutmuştum öncesinde. Ve şifreler dahil halihazırda sıfırlamıştım. Yine de çözüm etmedi. Lakin bundan ziyada bugün yeni bir konu açmıştım orada detaylı yazmıştım. Çift konu ikazı aldım. Şu anda Edge kullanıyorum ve sorunum devam ediyor. Bildiğim kadarıyla Edge'de Chrome eklentileri devam ettirilemiyor. Bilgilendirebilir misiniz?
Edge, içe aktararak chrome bilgilerini vb. içeri alabiliyor.
Ama dediğim gibi hesabın yüklenmesine pek etkisi olmaz. Ancak senkronizasyonla etkileyen bir şeyler geri geliyordur.
Çerez merez ne varsa silip uzantıları da silmişsek öncesinde başka ne yapar aklıma bir etken gelmiyor.

Geri
Yukarı