YouTube'a Linux hakkında ne tür videolar çekebilirim?

O tam karşılığı değil sanırım. Blender çok daha kapsamlı bir program. Sadece video düzenlemek için öğrenilecek bir program değil bence.
Blender inanılmaz kapsamlı. Dünyada görsel medya ile ilgili ne varsa, Blender 3d ile yapılabilir sanırsam.

Zamanında Windows&Linux ile alakalı şöyle bir içeriğe sahip video çekmiştim. Belki fikir verebilir diye şuraya bırakıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Arcolinux vs Endeavour videosu çıktı arkadaşlar. Bir Arcocuyum ama adil olmaya çalıştım.

Arcolinux vs Endeavour videosu çıktı arkadaşlar.
Güzel bir video olmuş. Kayıt için OBS kullanıyorsanız veya kullanmayı düşünürseniz çok kolay bir şekilde mikrofondan gelen dip sesi kaldırabilirsiniz. Bu şekilde veya daha farklı rehberle farklı yöntemler de deneyebilirsiniz, güzel sonuç veriyor. Video için de naçizane tavsiyem, tanıtım, karşılaştırma vs. yaparken doğaçlama yapmanın zor olduğunu düşündüğümden dolayı bence bir plan hazırlayın notlar hâlinde. Neler tanıtılır hangi özellikler, detaylar, neler karşılaştırılabilir gibi her şeyi önceden belirleyip ona göre hareket etmek bence detaylı ve daha iyi bir içerik oluşturmak için iyi olur.

Güzel bir video olmuş. Kayıt için OBS kullanıyorsanız veya kullanmayı düşünürseniz çok kolay bir şekilde mikrofondan gelen dip sesi kaldırabilirsiniz. Bu şekilde veya daha farklı rehberle farklı yöntemler de deneyebilirsiniz, güzel sonuç veriyor. Video için de naçizane tavsiyem, tanıtım, karşılaştırma vs. yaparken doğaçlama yapmanın zor olduğunu düşündüğümden dolayı bence bir plan hazırlayın notlar hâlinde. Neler tanıtılır hangi özellikler, detaylar, neler karşılaştırılabilir gibi her şeyi önceden belirleyip ona göre hareket etmek bence detaylı ve daha iyi bir içerik oluşturmak için iyi olur.
Simple Screen Recorder kullandım. OBS'yi kullanınca hata oldu. Ben daha basit bir yazılım arıyorum. Gene de tavsiyeleriniz için müteşekkirim.
OBShata.png

Yeni konular

Geri
Yukarı