YouTube'a Linux hakkında ne tür videolar çekebilirim?

Damn Small Linux hakkında bir video 😁
Güvenilir bir İSO adresi önerir misin?
2 Bin görüntülenmeyi geçmez bu tarz videolar.

Linux veya Ubuntu kullanan biri zaten gerekli bilgiyi yazılı şekilde rehberlerden alır. Kimse arayüzü merak ettiğinde senin videona bakmaz yani bunu bil.

İzlenme veya saygı mı istiyorsun? O zaman farklı bir şey yap.
Bir açıdan haklısın aslında ama bu hataya dair hiç bir şey bulamadım.

Peki bunların hepsi kasar mı?
Attığım sitede, yüksek puan alanlar sanırsam güzel ve stabil olanlar.
2 Bin görüntülenmeyi geçmez bu tarz videolar.

Linux veya Ubuntu kullanan biri zaten gerekli bilgiyi yazılı şekilde rehberlerden alır. Kimse arayüzü merak ettiğinde senin videona bakmaz yani bunu bil.

İzlenme veya saygı mı istiyorsun? O zaman farklı bir şey yap.
Burada Linux severler, destekler ve izler. Kimse olmasa bile biz izleriz bize çeker. Sen neden bu kadar sinirlendin ki güzel dostum ?

Attığım sitede, yüksek puan alanlar sanırsam güzel ve stabil olanlar.

Burada Linux severler, destekler ve izler. Kimse olmasa bile biz izleriz bize çeker. Sen neden bu kadar sinirlendin ki güzel dostum ?

Sinirlenmedim, bu şekilde devam ederse olacakları söyledim.

Sinirlenmedim, bu şekilde devam ederse olacakları söyledim.
Bir şey diyemiyorum haklısınız ama ben şu an küçük bir kitleyle devam edeceğim ve amacım İngilizcemi geliştirip aynı şekilde bilgimi de geliştirmek. Ayrıca 14 yaşındayım ve hazırlık okuyorum.

Moraliniz bozulmasın. Eğer kar amacı gütmeyecekseniz az ama öz kitle gayet yeterli olacaktır. Benim tavsiyem ise belli başlı Linux dağıtımları ile ilgili video çekmeniz. Zaten bu kadar az ilgi varken meraklısı hariç insanların kenarda köşede kalmış dağıtımlara pek ilgi duyacağını sanmıyorum. Böylece bu konu hakkında pek fikri olmayan izleyicileri kendinize çekmiş olursunuz. İleride hatrı sayılır bir takipçi sayınız olursa video içeriğini daha da dallandırıp budaklandırabilirsiniz. İşin uzmanı asla değilim, sadece bir Linux kullanıcısı olarak fikirlerimi açtım. 😊

Yeni konular

Geri
Yukarı