YouTube'a nasıl içerikler üretebilirim?

Şu an sadece ara sıra LoL yayını açıyorum da ban var Valorant'ta bitsin Valorant'ta açacağım.
Farklı oyun tavsıyen var ise gireriz.
Valo saçma geliyor bana arada lol giriyorum fresh hesap kasıyorum düzgün bir adc veya supp bulsam yayın açarım lolde yoksa pubg mobile, pubg, cod vb oyunlar düşünüyorum.

Selam herkese,
YouTube'da bir şeyler paylaşmak istiyorum önerileriniz tavsiyeniz var ise beklerim şimdiden teşekkürler.
hocam bende yeni başladım youtube'a. şu anda twitch'ten yayın yapıp, kaydını youtube'a atıyorum. daha önce oynamadığım ilk defa oynadığım oyunların hikaye modlarını bölüm serisi halinde çekip yüklüyorum. para kazanmaya açık hale gelmesi için 4000 saat izlenme gerekiyor. uzun süreli 1 saatlik bölümler halinde çekip yüklüycem. hem oynucam hemde izlenicem diye umuyorum. para kazanmaya açık hale gelince daha kısa ama daha özenli videolar çekip yüklerim.

Yani sizin sordugunuz soruya göre bence herşey hayal gücüne bağlı. Bakın, araştırın, hangi kategorilerde içerik az veya yok. Bir karar verin. sonra o kararı uygulamaya geçirinceye kadar para kazanmaya açabilmek için uzun videolar paylaşın.

Valorant saçma geliyor bana arada LoL giriyorum fresh hesap kasıyorum düzgün bir ADC veya supp bulsam yayın açarım LoL'de yoksa PUBG Mobile, PUBG, CoD vb oyunlar düşünüyorum.

Oyun kararlaştıralım aga gireriz beraber.

Hocam bende yeni başladım YouTube'a. Şu anda Twitch'ten yayın yapıp, kaydını YouTube'a atıyorum. Daha önce oynamadığım ilk defa oynadığım oyunların hikaye modlarını bölüm serisi halinde çekip yüklüyorum. Para kazanmaya açık hale gelmesi için 4000 saat izlenme gerekiyor. Uzun süreli 1 saatlik bölümler halinde çekip yüklüycem. Hem oynayacağım hem de izleneceğim diye umuyorum. Para kazanmaya açık hale gelince daha kısa ama daha özenli videolar çekip yüklerim.

Yani sizin sordugunuz soruya göre bence her şey hayal gücüne bağlı. Bakın, araştırın, hangi kategorilerde içerik az veya yok. Bir karar verin. Sonra o kararı uygulamaya geçirinceye kadar para kazanmaya açabilmek için uzun videolar paylaşın.

Anladım hocam tavsiye için sağ ol.

Geri
Yukarı