Youtube'a Yüklenen Videolar Aramada Çıkmıyor

✮LoRdHamit✮

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 7 3700X 4.4 GHz 8-Core Processor

NVIDIA GeForce RTX 3060

VRAM 12 gb /RAM 32 gb /2 TB Harddisk /500 gb SSD
Ben bir süredir YouTube kanalıma video atıyorum ama nedense arattığım zaman sayfada görünmüyorlar, eskiden arama yaptığım zaman çıkıyordu ama şimdi çıkmıyor acaba kanalım eski olduğu için engellediler mi? Bu konuda ne yapmam lazım?
Mortal Kombat 11 ile ilgili videolar çekiyorum ama hiçbir telif talebi yok yine de aradığımda çıkmıyor kanalım para kazanmaya uygun ama defalarca başvurduğum halde kabul edilmedi. Bu konuda ne yapacağımı hiç bilmiyorum. Bu konuda bana önerileriniz ve yorumlarınız varsa benim için çok önemli, yazarsanız sevinirim.

Çektiğiniz videonun başlığı ile bir çok video çekildiyse en fazla beğenilen ve izlenilen öne çıkartılır. Sizin videonuzda az izlendiği için aramalarda gözükmez ancak YouTubexxxxxxxx şeklinde etiket vardır. O etiketi Youtube arama kutusunda aratırsanız çıkar.

Dediğiniz gibi yaptım şu anda aramalarda çıkıyor.
Bir diğer soruma gelince onu da alıntı yaparak sormak istedim
kanalım para kazanmaya uygun ama defalarca başvurduğum halde kabul edilmedi. Bu konuda ne yapacağımı hiç bilmiyorum. Bu konuda bana önerileriniz ve yorumlarınız varsa benim için çok önemli, yazarsanız sevinirim.

içeriklerin kendime ait olması derken mesela oynadığım bir oyun videosu olabilir mi?
Kusura bakmayın Bu konularda hiç bilgim yok o yüzden soruyorum

Sanırım 7,7m görüntülenme alan videoyu silmek zorunda kalacağım o video yüzünden onaylanmadığını düşünüyorum bir tek o video bana ait değil internetten bulup yüklemiştim.

verdiğiniz cevaplar için çok teşekkür ediyorum Bana çok yardımcı oldunuz

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı