YouTube'da abone sayısı artmıyor

Arkadaşlar, öncelikle merhaba. YouTube'da 10 aydır Türkiye'de ilk çekilen saka videolarını paylaşıyorum ve her şeyine dikkat ediyorum ve ciddi bir prodüksiyon var fakat abonem 1 kişi bile artmadı. Bu nedendir? 100'ün üzerinde videomuz var.

Arkadaşlar, öncelikle merhaba. YouTube'da 10 aydır Türkiye'de ilk çekilen saka videolarını paylaşıyorum ve her şeyine dikkat ediyorum ve ciddi bir prodüksiyon var fakat abonem 1 kişi bile artmadı. Bu nedendir? 100'ün üzerinde videomuz var.

Dostum sen istediğin kadar bilgilendirici eğlendirici video çek artık insanlar tiktok çöplüğündeki insalara gülüyor prim patur gibi çöp insanlara gülüyor o yüzden gel el ele tutuşalım son s*çan kazanır videosu gibi videolar çekelim (!)

Eğer her videonuz +50k izlenmiyorsa aboneniz artmaz bence. Yani mesela ben beğendiğim her videonun sahibine abone olmuyorum ama 50 tane videosunu beğeniyorsam oluyorum. Sizi önerilenler de görüp, girip ilk kez bir videonuzu izleyen birisi abone olmaz.

Ben kimsenin videosunu beğenmiyorum, kimseye de abone olmuyorum. Sadece hayranı olduğum birisi var ise her videosunu gördüğümde beğenirim o kadar şu anda bir tane var.

Ben kimsenin videosunu beğenmiyorum, kimseye de abone olmuyorum. Sadece hayranı olduğum birisi var ise her videosunu gördüğümde beğenirim o kadar şu anda bir tane var.

Beğenme olayı saçma geliyor, abone oluyorum feed için. 1 tane olması ilgimi çekti.. Pewdipie olabilir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı