Çözüldü Youtube'da bir süre sonra ses kesiliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Mr_KillerHD

Centipat
Yer
Ekranın karşısı masanın üstü :)
Merhaba arkadaşlar,
Benim bir sorunum vardı. Bilgisayarıma format attıktan sonra;
YouTube'da videoyu 1.50 dakika gibi bir süre boyunca izledikten sonra görüntü var fakat ses yok yeniden yüklüyorum sayfayı öyle geliyor tekrar o kadar izledikten sonra gene gidiyor ne yapmam lazım?
Ekranım biraz büyüdü (kişiselleştir ile alakası yok 1280X720 seçince sağ tarafta 1 parmak kadar siyahlık oluşuyor.)

Ne yapmam lazım cidden çok sorun hiç bir ses yok videoda. 0 saniye ile 1 dakika arasında izlediğimde hemen ses kesiliyor.
Benim ekran kartımda ATI Radeon HD4300/4500. AMD artık driver çıkartmıyor bu kartlara bende Windows'un kendi yüklediği driverı kullanıyorum. Diğer driver siteleride pek güvenli değil.
orada mısınız ??

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar,
YouTube'da videoyu 1.50 dakika gibi bir süre boyunca izledikten sonra görüntü var fakat ses yok yeniden yüklüyorum sayfayı öyle geliyor tekrar o kadar izledikten sonra gene gidiyor ne yapmam lazım?
Ekranım biraz büyüdü (kişiselleştir ile alakası yok 1280X720 seçince sağ tarafta 1 parmak kadar siyahlık oluşuyor).

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar,
Ekranım biraz büyüdü (kişiselleştir ile alakası yok 1280X720 seçince sağ tarafta 1 parmak kadar siyahlık oluşuyor)

Bu sorunlar garip de olsa bazen tarayıcılardan kaynaklanabiliyor...

Başka bir tarayıcıda deneyin.

Bu sorunlar garip de olsa bazen tarayıcılardan kaynaklanabiliyor...

Başka bir tarayıcıda deneyin.
Merhabalar,
Oyunlarda da böyle sorunlar oluşuyor ses gittiği an bir drop yiyorum sonra geri düzeliyor fakat youtubede ses geri gelmiyor tarayıcımı yenilemem gerekiyor İnternet Explorerde'de öyle

Overclock yapınca bazen böyle olabiliyor.

Hmm. Bu sorun ile ilk defa karşılaşıyorum. Yabancı kaynakları araştırabilirsiniz.
Teşekkür ederim sistem bilgilerim bunlar bu arada;
2 GB Ram
1 GB Ekran Kartı
1000 GB HDD (HDD atmıştım yeni acaba ondan mı çok mu geldi sisteme ?)

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı