YouTube'da gördüğünüz en garip videoları atın

Kapaklarına bile bakamıyorum siz nasıl izliyorsunuz
Bir süre sonra hissizleşiyorsun. Kendini alıştırmak için 50 50 oynayabilrsin redditen.
Sonra gore görsellerine bakıp beheading videolarına geçebilirsin. Ben öyle başlamıştım.

r/watchpeopledie
r/gore
r/fiftyfifty

beheading izlemek istiyorsan da siteler var. Şimdi buraya yazamam.

Bir süre sonra hissizleşiyorsun. Kendini alıştırmak için 50 50 oynayabilrsin redditen.
Sonra gore görsellerine bakıp beheading videolarına geçebilirsin. Ben öyle başlamıştım.

r/watchpeopledie
r/gore
r/fiftyfifty

Galiba yazdığım şeyler bi tık fazla ağır oldu. Konu direk yanıt almayı kesmiş.

Neyse bu tür şeylerden haz alan var ise beni discorddan ekleyebilir. Yapmaktan nefret ettiğim bir şey ama yapıyorum işte.

r/watchpeopledie
r/gore
r/fiftyfifty

Onion uzantılı siteler dışında Google'da da mı öyle siteler var?

Onion uzantılı siteler dışında Google'da da mı öyle siteler var?
Ohohohoooo var oğlu var. Gerçi bir tanesi kapatıldı hootsite.com kapatılmıştı. Onun dışında daha var.

Bir iki tane darkweb tarzı şeyler buldum.

En son baktığımda bir adamın derelerden, göllerden ceset toplama videosu vardı. Kimliği belirlenemeyecek derecede çürümüş cesetler vardı. Meksika'daki kartellerin düşman kartellerine karşı yaptığı çete savaşlarının videoları vardı. İŞİD görevlilerinin tank ile birilerinin üstünden geçme vidoeları falan da vardı.

Neyse bu tür şeylerden haz alan var ise beni Discord'dan ekleyebilir. Yapmaktan nefret ettiğim bir şey ama yapıyorum işte.

Hocam ara sıra böyle videoları mı izliyorsunuz? Bir de Reddit için attığınız o sayfalara baktım çoğunda bir şey yoktu. Ben mi bulamadım acaba?

Geri
Yukarı