YouTube'da gördüğünüz en üzücü yorumlar nelerdir?

Makaleler
4
Yer
Florida
YouTube'da gördüğünüz en üzücü yorumları rica etsem bırakır mısınız? Troller ve toxicler gelmezse belki güzel muhabbet döner. Ben başlıyayım.

1632160811040.png

YouTube'da gördüğünüz en üzücü yorumları rica etsem bırakır mısınız? Troller ve toxicler gelmezse belki güzel muhabbet döner. Ben başlıyayım.

Eki Görüntüle 1170012

Bulamadım ama yorumda çocuğun telefonuyla dalga geçiyorlardı. Çocuk da ailemin durumu yok özür dilerim diyordu. Beni sarsmıştı o.

Bulamadım ama yorumda çocuğun telefonuyla dalga geçiyorlardı. Çocuk da ailemin durumu yok özür dilerim diyordu. Beni sarsmıştı o.
Hocam ileride gerçekten yüreğimle söylüyorum param olursa bir çok çocuğa burs vermek isterim. Emekçi ve çocukları olan amcaları görünce içim acıyor.

Hocam ileride gerçekten yüreğimle söylüyorum param olursa birçok çocuğa burs vermek isterim. Emekçi ve çocukları olan amcaları görünce içim acıyor.

Bir de YouTube değil ancak bir ilana satılık mı diyordu. O da evet diyordu sonra fotoğrafını atar mısınız diyordu. Amcam da kendi fotoğrafını atınca dalga geçiyordu. O da üzmüştü.

SS almaya üşendim.

Herkes anısını yazıyor ben hiç yazmamıştım hep buraya gelip milletin anılarını okuyup duygulanıyordum ama artık sıra bende galiba. Yıl 2007 ya da 2008 Metin2'yle tanıştım. PC aldığımız dönemdi işte garibandık sünnetten toplanan paralarla PC almıştık abimle. Ben o zamanlar 6-7 yaşlarındayıdm büyük ihtimal daha okula bile başlamamıştım. Neyse abim bir gün okulda arkadşalarından duymuş geldi yükledi oyunu o da o zamnlar ortaokul oluyordu herhalde. Tabii hiçbir şey bilmiyoruz envanterde bir kılıç var nasıl giyiliyor bilmiyoruz sürüklüyoruz olmuyor sol tık basıyoruz olmuyor abim arkadşaını çağırdı sırf onun için meğer sağ tık yapcakmışız ksdklşd neyse. Oyunu oynuyoruz aynı hesapta 2 karakter var. Pegasustaydık neden bilmiyorum abim onu seçmiş. Benim hesabım okan123. abiminki de tugay123'tü. İkimiz de ayrı hesaplarda kasılıyoruz. Deli gibi oynuyoruz ama. Ama ben çocuktum 23 level hesap öyle sürekli kasılıyordum o zamanlar kasılmak bayağı zordu. Neyse buraları geçeceğim asıl meseleye gelmek istiyorum. Buralara gelene kadar da birçok kez Metin2 yasaklandı babam tarafından :D musa kang olayları falan biliyosunuzdur onun yüzünden. Allah rahmet eylesin bu arada. Yıl 2011 falan oldu abim bıraktı oyunu. Ben 3. sınıf ya da 4. sınıfa gidiyorum. Oyunda bir gün alara diye bir kızla tanıştım. Şamandı. Bilirsiniz şamanın kusursuz güzelliğini :) şu an bunu yazarken yüzüm güldü :) keşke sonu da güldürse. Alara diye bir kızla tanıştım (inşallah kızdır yani) onu her gün deli gibi kasıyorum Bakra'da o köprünün oradaki meşhur kasılma yerindeyiz. Ona itemlerimi veriyroum falan. 10 yaşındayım ve yüzünü hiç görmediğim bir kıza aşık olmuştum. Konuşmalarından dolayı etkilenmiştim çok tatlıydı. O da dediğine göre 16ydı yanlış hatırlamıyorsam. Aşık olduğumu söylüyordum ama çok ciddiye almıyordu ama beni çok seviyordu onu biliyorum. Facebook'u yoktu ama ben ısrarettim Facebook açtı ppsi çok güzeldi be alara kanı hesabın adı. Kalbim küt küt atıyordu çok güzel çok harika bir kız vardı fotoğrafta. Çocuk olduğum için öyle yabancıları vs eklemiyorum babam kızar diye. Babama sordum Metin2'den bir kızla tanıştım arkadaşlık isteği attı kabul edeyim mi diye asla hayır falan dedi. Bayağı üzüldüm ona da söyledim o da üzüldü. Neyse kasıyorum onu tüm itemlerimi veriyorum. Böyle böyle bayağı zaman geçti. Her gün oynuyorduk. Hatta bir gün oyuna girdim nerdesin dedim ben bir hileci buldum dedi yongbi çölünde kasıyor beni dedi. Hemen koşa koşa gitmiştim atım yoktu ölmüştü o yüzden koşuyordum parayı da ışınlayıcıya veremezdim zaten ortasına ışınlıyor daha uzak oluyordu. Yongbi çölüne geldim tam karşımdaydı uzakta. Hilecinin biriyle kasılıyordu. Öyle üzüldüm ki ağlamıştım ekran başında. Gittmi serbeste alıp daldım hileciyi aldım. Kızmıştı bana alara niye öyle yaptın diye. Benden değerliydi galiba :/ sonra bir gün yine bakrada o kasılma yerindeyiz. Bana tüm itemlerimi geri verdi. Ben çıkıyorum dedi. Al eşyaları nye veriyosun falan dedim ama almadı. Çıktı oyundan. Ve klasik hikaye sonu bir daha asla oyuna girmedi :/ bu arada yıllar sonra fark ettim Facebook'taki fotoğraf fakeymiş. https://i.hizliresim.com/h0wufyj.jpg bir şekilde o hesabın sahibinin gerçek adını buldum. Bahar kümüştü. Instagram face vs hiçbir yerde hesap yok o adla. Twitter'ı buldum. https://twitter.com/baarkum çok eskiden açılmış. Mesaj vs attım ama tabii dönüş yok hesaba o yıldan bveri girmemiştir ki :( kardeşini vs de buldum bu arada oyunda bahsediyordu kardeşinden. O da sultan kümüş. O da kullanmıyor hesabı. Öyle kald işte çok denedim bulmayı onu ama bulamadım. Belki de yanlış kişileri arıyorum belki de alara diye biri hiç yoktu aslında hep bir erkekti. Bilemiyorum. Ama erkekse bile konuşmak isterdim bunu okuyorsa bana ulaşsın hç sanmıyorum ama yine de bir ümit :/ Instagram: Okansariogluyt daha çok anım var Metin2'de ama alarayı hiç unutmadım o yüzden onu anlatmak istedim. Seni hala bekliyorum alara... 💔 pegasus - mahheon.
Daha az göster.

Yeni konular

Geri
Yukarı