YouTube'da izlenmeyen videolar izleme geçmişinde çıkıyor ve beğeni atılmış

alpr.ysr

Centipat
Daha fazla  
İzlemediğim videolara like atılmış şekilde karşıma çıkıyor. Kumar videoları falan var 2-3 tane ve hepsine like atılmış. Nasıl kurtulabilirim? Şifremi değiştirdim devam ediyor.

Hocam büyük ihtimalle hesap çalınmış Google hesap ayarlarına gidip oturum açılan yerlere bakın tanıdık olmayan yerlerden çıkış yapın ya da bir diğer ihtimal korsan bir YouTube uygulaması kullanıyorsanız ondan kaynaklı olabilir ya da bir bug olabilir ama siz genede şifrenizi değiştirmeye devam edin

Hemen her şeye virüs diyen kişiler yorumlarda yine kendini göstermiş. Virüs demeden önce Google hesabınızda yetkilendirdiğiniz uygulamalara ve yetkilerine bir bakın, ardından açık olan hesaplardan kendi cihazlarınız haricindekilerden çıkış yapın. Eğer yine devam ediyorsa şifre değiştirin yine devam ediyorsa o zaman virüs bulaşmıştır zaten.

@IBarış olası şeyleri de düşünmek lazım dostum.
Yani bu devirde virüs programı kullanmayan kişiler zaten çok nadir kişiler ve çoğu da virüs programını ne olduğunu dahi bilmiyor ancak bu kişileri zaten Defender koruyor arka planda. Biraz gereksiz bir yorum yapmışsınız bana kalırsa.

Şifrenle ilgisi yok Google hesabına girip açık bütün oturumları kapatman gerekiyor.

Hocam onu nasıl yapacağım.
Hemen her şeye virüs diyen kişiler yorumlarda yine kendini göstermiş. Virüs demeden önce Google hesabınızda yetkilendirdiğiniz uygulamalara ve yetkilerine bir bakın, ardından açık olan hesaplardan kendi cihazlarınız haricindekilerden çıkış yapın. Eğer yine devam ediyorsa şifre değiştirin yine devam ediyorsa o zaman virüs bulaşmıştır zaten.

Hocam iki tane telefon görülüyor bana ait değil ikisi de nasıl çıkış yapacağım deniyorum cihazlara ulaşım sağlanamıyor diyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı