YouTube'da nasıl güzel içerik üretebilirim?

Htirz7

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
YouTube'da video çekmeye yeni başladım ancak video çektikten sonra videoyu düzenlerken kullandığım programdan dolayı zorluk çekiyorum. Bana YouTube'da kaliteli içerik üretmem için ve videomu daha fazla özelliklere sahip bir program ile düzenlemem için önerilerde bulunabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Başlangıç olarak Camtasia Studio kullanabilirsin. İçerik olarak özgün takıl. Annene hamileyim şakası yapma :D
Bak dostum kolayca abone kazanıp ünlü mü olmak istiyorsun sana seçeneklerim var şu kanallara bak video başlıkları, prim oranı, thumbnail ve bazı şeylere baktıktan sonra hitap edeceğin kitleye göre şu kanalları örnek alabilsin !
1)Deli Mi Ne
2)Utku Uzun
3)Salih Reyiz
4)Jadolive Anıl
5)MeNeZ MaTuR aBiMiZ
6)Orkun Işıtmak

Gülmeme çelınç, rahatlatıcı videolar izleyerek ve ayrıca ünlü kanalların yorumlarını işgal edip
"telefon parçaladım, izleyin ehü ehü" gibi yorumlar yaparak yutup aleminin "kralı" olabilirsin [emoji106]

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı