YouTube'da ne içerikler üretebilirim?

Arown

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar YouTube'a başlayıp oyun videoları vs çekmeyi düşünüyorum amacım para kazanma değil sadece hobi olarak yapacağım Valorant, Minecraft falan oynuyorum genelde kısa editli videolar atmayı düşünüyorum. Sizin önerileriniz nedir nasıl başlamalıyım sizce ve edit programı falanda önerirseniz sevinirim.

Arkadaşlar YouTube'a başlayıp oyun videoları vs çekmeyi düşünüyorum amacım para kazanma değil sadece hobi olarak yapacağım Valorant, Minecraft falan oynuyorum genelde kısa editli videolar atmayı düşünüyorum. Sizin önerileriniz nedir nasıl başlamalıyım sizce ve edit programı falanda önerirseniz sevinirim.
Arkadaşlarınla oynadığın ve komik olduğunu düşündüğün kısımları kayda alıp videolar oluşturabilirsin. Ya da iyi oynadığın bir oyunun kaydını alıp video oluşturabilirsin. Bu aralar YouTube'da Shorts videoları acayip izleniyor. 60 saniyelik Shorts videoları yapıp (Valo'da aldığın killer, Minecraft'ta bed wars'ta aldığın killer vb.) yayınlayabilirsin.

Eğer tanınmak istiyorsan yeni bir Google hesabı kur. Ve hiçbir videoyu beğenme ya da kanala abone olma. Sadece short izle ve hangi içeriklerin fazla izlendiğini tespit et. Sonra o videoları sende kendi hesabında çek. Sonra bunları Shorts'dan çıkarıp normal videolar şeklinde çekmeye çalış.

Çek bir tane yazılıma iftira hop izlen. (!)

Neyse o konuya tekrar girmeyeceğim. Youtube'da shorts at. Hikaye, oyunlarla ilgili ilginç bilgiler verebilirsin.

Geri
Yukarı