YouTube'da prim kasanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

luthermartin

Hectopat
Makaleler
20
Yer
Şahinbey
YouTube Shorts'da dolanırken beğendiğim videoların altında duyar kasarak beğeni alanları çok görmeye başladım. Ne yazdıklarına tövbe ettim. Birisi Allah'ı seven beğensin yok sütü israf etti diyenler beğensin yok Galatasaray'ı tutanlar beğensin falan filan. Ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında düşüncelerinizi merak ettim.

Her beğenide günah işliyorlar haberleri yok. İslam olarak ölümden sonra sevabı gördüm de cami falan ölümden sonra günah görmedim.

YouTube Shorts'da dolanırken beğendiğim videoların altında duyar kasarak beğeni alanları çok görmeye başladım. Ne yazdıklarına tövbe ettim. Birisi Allah'ı seven beğensin yok sütü israf etti diyenler beğensin yok Galatasaray'ı tutanlar beğensin falan filan. Ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında düşüncelerinizi merak ettim.
Simülasyonu daha dolu hala getirmek için yaratılan NPC'lerden başka bir şey değiller.

Bu tarz yorum yazanların 7-8 yaşından büyük olduğunu düşünmüyorum. Yazdıkları yorumun ilk kelimesinden bile anlaşılıyor saçma sapan bir şey olduğu. O yüzden okumaya bile tenezzül etmiyorum artık.

Çoluk çocuk işte ciddiye almayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı