YouTube'da saniye başı reklam çıkıyor

Kullandığınız reklam engelleyicisi yetersiz kalıyor olabilir. uBlock Origin kullanabilirsiniz.

uBlock Origin'in altyapısını kullanan ve uBlock Origin'den daha az kaynak kullanımında bulunan bir reklam engelleyici kullanmak istiyorsanız; Nano Adblocker ve Nano Defender kombinasyonunu kullanabilirsiniz. Nano Adblocker reklamları engellerken, Nano Defender da "Reklam engelleyicinizi devre dışı bırakın." uyarısını çıkaran siteleri engelleyebiliyor.

Telefondaki gibi az çıksa bir şey demeyeceğim de ama o kadar çok çıkıyor ki, ne yapabilirim? Bir yardım edin lütfen.
O şahit olduğun aç gözlülük bütün dünyayı kolonize etmek için çalışıyor. İzlediğiniz her reklam bir gün, kafamıza bomba, askerimize kurşun olarak geri dönecek.

AdBlock'un YouTube için olanı var ben onu kullanıyorum sıfır reklam.

YouTube için AdBlock yükleyebilirsin. Ne kadar doğru bilmiyorum ama yasadışı bir şey olsaydı Chrome Web Mağazasında yer almazdı bence. Mobilde de bu sorunu Youtube Vanced kullanarak çözebilirsin ama tavsiye etmiyorum.

YouTube için AdBlock yükleyebilirsin. Ne kadar doğru bilmiyorum ama yasadışı bir şey olsaydı Chrome Web Mağazasında yer almazdı bence. Mobilde de bu sorunu YouTube Vanced kullanarak çözebilirsin ama tavsiye etmiyorum.

Aslında yasadışı sayılması gereken şey, insanların bilinç altını reklamlarla çöplüğe çeviren, bu aç gözlü siyonist şiketlerin yaptığı bence.

Her reklamda 2 tane reklam girmese belki reklam engelleyici kullanmazdim. YouTube artık suyunu çıkarttı bu işin. Mobil dahil her platformda reklam engelleyici kullanıyorum.

Kaliteli bir reklam engelleyici kullanın, eğer izlediğiniz videolarda emeğe saygı duymak istiyorsanız Premium alabilirsiniz.

Geri
Yukarı