YouTube'da telifli videolar gizlenirse ihtarlar kalkar mı?

halilvr5

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. 4-5 sene bir kanal açtım. Telifli içeriklerle kanalı 150 bin aboneye kadar getirdim. Şimdi bu kanalı para kazanabileceğim yapıya getirmek istiyorum. Telif ihtarlarının kalkması için videoları gizliye alsam olur mu, yoksa silmem mi lazım? 100 milyon civarı izlenme var onları da kaybetmek istemiyorum açıkçası. Bilgisi olan arkadaşlar cevaplarsa çok sevinirim, şimdiden teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar. 4-5 sene bir kanal açtım. Telifli içeriklerle kanalı 150 bin aboneye kadar getirdim. Şimdi bu kanalı para kazanabileceğim yapıya getirmek istiyorum. Telif ihtarlarının kalkması için videoları gizliye alsam olur mu, yoksa silmem mi lazım? 100 milyon civarı izlenme var onları da kaybetmek istemiyorum açıkçası. Bilgisi olan arkadaşlar cevaplarsa çok sevinirim, şimdiden teşekkürler.
Eğer kalıcı ihtar aldıysanız hiç bir şekilde geri dönüşü olmaz. Yani eskiden öyleydi.

Olmaz maalesef aynı durum bende de geçerli ben DJ'yim remixli parçarım çok dinleniyor ama ben kendi yaptığım parçalar 1K 2K arasında gidip geliyor YouTube ile iletişime geçtim hepsini kaldırcaksın gizlemiyceksin diyor kanal abonemde 3K ya ulaştı ama maalesef.

Geri
Yukarı