YouTube'da Video Çözünürlüğü Seçme

Makaleler
289
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522743131
YouTube'da izleyeceğiniz videonun çözünürlüğünü sağ alttan değiştirebilirsiniz.

YouTube Çözünürlük Ayarı.jpg

YouTube'da izleyeceğiniz videonun çözünürlüğünü sağ alttan değiştirebilirsiniz.

Eki Görüntüle 39427
7VM68L.png

Buyurun, size neden yalan söyleyeyim. Sizin en yüksek kalitede yüklediginizi gördüm ama ben buna istinaden size o şekilde yorum yaptım ve yaptıgım yorumda herhangi bir etik dışı bir şey yok. Siz hala soru sormayı ögrendiginizde yine bekleriz gibi saçma şeyler söylüyorsunuz.

Son düzenleyen: Moderatör:
7VM68L.png

Buyurun, size neden yalan söyleyeyim. Sizin en yüksek kalitede yüklediginizi gördüm ama ben buna istinaden size o şekilde yorum yaptım ve yaptıgım yorumda herhangi bir etik dışı bir şey yok. Siz hala soru sormayı ögrendiginizde yine bekleriz gibi saçma şeyler söylüyorsunuz.
YouTube daha videoyu işlemekte. Bu sebeple tüm kalite seçeneklerini göremiyorsunuz. Farkındaysanız attığınız ekran görüntüsünde daha izlenme 301'in üstünde. Yani video daha yeni yüklenmiş.

YouTube izleyicinin internet hızını düşük ya da dengesiz gördüğünde otomatik olarak düşük çözünürlük sunar. Buna ne bizim ne de izleyicinin yapabileceği bir şey yoktur. Türkiye'deki servis sağlayıcıların kalitesizliği.

YouTube izleyicinin internet hızını düşük ya da dengesiz gördüğünde otomatik olarak düşük çözünürlük sunar. Buna ne bizim ne de izleyicinin yapabileceği bir şey yoktur. Türkiye'deki servis sağlayıcıların kalitesizliği.

Teşekkürler ali kardeşim. İşte açıklama budur. Dün recep kardeşim yok YouTube kullanmasını ögren yok yok ögrendiginde yine bekleriz gibi etik olmaya yorumlar atınca, izleyici olarak tepki gösterdim ve haklıyım. Sürekli göz önünde ve medyada olan kişiler bu şekilde izleyicilerle etik dışı konuşma sergilemesi olmaz ve özellikle recep kardeşime yakıştıramadım. Çalışmalarınızın devamını dilerim, başarılar...

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı