YouTube'da video izlerken laptop anlık olarak çöktü

BRVWARRİOR

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Laptoptan video izlerken çöktü 5 saniye, sonra düzeldi. Çöktüğünde gürültülü ses geldi. Neden olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tarayacı olacağını sanmıyorum gürültülü ses eşliğinde görüntü donarak 5,10 saniye çöktü.

Nereden yapabilirim?

Bekle bir araştırayım sana yazacağım.

Tarayacı olacağını sanmıyorum gürültülü ses eşliğinde görüntü donarak 5,10 saniye çöktü.

Nereden yapabilirim?

Donanımsal olmadığını düşünüyorum gördüğüm kadarı ile bu sorun genelde Windows 7'den 8'e Update edenlerde.
Driver kurma programları kullananlarda vs. oluyor daha önce başına geldi mi böyle bir şey veya yeni mi format attın?
Ayrıca virüs de olabilir şu an söylediğim şeyler varsayım bu arada kesinliği yok.

Donanımlar ile alakalı olmadığını düşünüyorum ama misal sisteminde hard disk kullanıyorsun görev yöneticisinden izle %100 kullanıma geldiğinde anlık donmalar takılmalar olabiliyor.
1. sistemini koruma programı ile tarat.
2. görüntü yazılımlarını sil baştan yüklemeyi dene.
3. olmazsa temiz kurulum yap sorun devam ederse yazılımsal olmadığını anlayacağız.
4. hard diskinin kullanımına bak misal %100'e geldiğinde böyle bir sorun oluyorsa ömrü azalmış olabilir.
5. BIOS ayarlarını default yap.

Yanlışım varsa kusura bakma bende elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı