YouTube'da videolar çok parlak

Daha fazla  
Arkadaşlar olay şöyle PC'yi kapattım açtım ekran karardı bayağı bir ama sonra fark ettim ki modu değişmiş düzelttim şu an normal ama YouTube'da daha önce izlediğim videolarada baktım çok parlak aşırı parlak.

Evet Opera Google translate ve uBlock Origin.

Kankam sadece YouTube parlak herhangi bir oyun, masaüstü hiçbir sıkıntı yok youtubedede sadece video çok parlak.

Diğer internet video oyantıcılarındada durum aynı mı? Başka sitedeki videolara bakın. Ve başka tarayıcı ile deneyin.

Diğer internet video oyantıcılarındada durum aynı mı? Başka sitedeki videolara bakın. Ve başka tarayıcı ile deneyin.

Evet maalesef aynı.

Başka sitelerde tam ekranda çok parlak.

Ve şu an Microsoft Edge'den baktım onda da sadece YouTube parlak chromedada aynı durum.
Sorunu çözdüm daha önce denediğim bir şeyi denedim dün akşam problem çözülmemişti tekrar yaptım çözüldü NVIDIA Denetim Masası'ndan video renk ayarlarında parlaklık dün akşam değişmemişti ama şimdi denedim 100'den 50'ye çekince düzeldi hepinize yardımlarınız için çok teşekkür ederim.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    482,8 KB · Görüntüleme: 137
  • 2.png
    2.png
    1,9 MB · Görüntüleme: 136
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı