YouTube'daki Dark kimdir?

468409

Centipat
Yer
Papua Yeni Gine
Türk YouTuber'ların videolarında yorumlara bakınca sadece 1 videosu olan, 100k aboneden fazla aboneye sahip olan kanallar oluyor. Bu kanallara girdiğimde Dark diye bir kanalın videosu çıkıyor. Dark adlı kanala girdiğimde adamın "Dark is everywhere..." diye bir videosu çıkıyor. Video İngilizce olduğu için hiçbir şey anlamıyorum. Videoda ne dediğini bana kısaca anlatır mısınız? Bu Dark kim?
Edit: Videoyu koymayı unutmuşum.

Son düzenleyen: Moderatör:

AliÖzkan 7734

Hectopat
Makaleler
3
Türk YouTuber'ların videolarında yorumlara bakınca sadece 1 videosu olan, 100k aboneden fazla aboneye sahip olan kanallar oluyor. Bu kanallara girdiğimde Dark diye bir kanalın videosu çıkıyor. Dark adlı kanala girdiğimde adamın "Dark is everywhere..." diye bir videosu çıkıyor. Video İngilizce olduğu için hiçbir şey anlamıyorum. Videoda ne dediğini bana kısaca anlatır mısınız? Bu Dark kim?

Eskiden ünlü bir kanalları varmış. Sonrasında içeriği silmişler ve kanal aboneler ile beraber videosuz bir çöplüğe dönmüş.

Prism

Hectopat
Yer
[email protected]
Arkadaş normal eğlenceli oyun videoları çekmek isteyen biriymiş. Normalde tek bu videosu yokmuş, eski videolarını kanalını "dağınık" gösterdiği için silmiş. Bir süredir video atamamasının sebebi olarak okul ve diğer bazı işlerinin olduğunu söylemiş.

Neden her yerde yorum attığını merak ediyorsan, her yere yorum yapmayı sevdiğini, yorumunun altına yorum yapan insanları görmeyi, onlarla etkileşime girmeyi sevdiğini söylemiş. Bu şekilde yorum atarak ayrıca kanalını da büyütebildiğini söylüyor.

isayilmaz

Centipat
Yer
Adıyaman
Kısaca eskiden bir arkadaşıyla minecraft videoları üreten birinin bazı nedenlerden dolayı youtube'u bırakması ve şimdi yeniden video çekmeye başlaması ama eski videolarını kanalda dağınıklık yaptıkları için silmiş.

Quikied

Centipat

Çoğu videonun altına yorum yapmalarının sebebi, insanların yorumlarını beğenmelerinin hoşuna gitmesi ve reklam için iyi bir yol olduğunu söylüyor. Bunu sadece Türk kanallarına yaptıklarını düşünmüyorum çoğu dilden kanala yaparak çok daha fazla abone kazanmışlardır bence.

Yukarı