YouTube'dan 1080p 60FPS video nasıl indirilir?

byngmzz

Decapat
YouTube'daki videolar internetteki converter sitelerinden 29, 97FPS olarak iniyor. 60FPS indirme yolu var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
4K video downloader var. Sanırım günlük sınıra tabi ve belirli bir kaliteye kadar ücretsiz ancak 4K ve üstü ücretli. Hatırladığım kadarıyla tabi. 60fps seçeneği de vardı, ücretsiz olarak. Bi bak derim.

Youtube Premium almak.
Sahibim, nasıl yapacağım?

Ekran Alıntısı.PNG

CSGO videoları için mi istiyorsun? :D
Evet, :D HLTV'den kendim indirecektim fakat HDD'm bozuk olduğu için yerim yok yapamıyorum. SSD alana kadar mecburum.

Sahibim, nasıl yapacağım?

Eki Görüntüle 1069684

Evet, :D HLTV'den kendim indirecektim fakat HDD'm bozuk olduğu için yerim yok yapamıyorum. SSD alana kadar mecburum.
Demo kullan demo, geçen de söyledim. Demo kullan dememin sebebini bırakayım aşağıya. Tüm hıza, açılara kısacası her şeye hakim olabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Demo kullan demo, geçen de söyledim. Demo kullan dememin sebebini bırakayım aşağıya. Tüm hıza, açılara kısacası her şeye hakim olabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Evet, hltv'deki demoları indirecektim silah hava gibi tüm katmanlara erişmek için, ama şuan yerim yok maalesef. Halledince geliştirmeye devam edeceğim kendimi.

Geri
Yukarı