YouTube'dan para kazanma

Mesela ben YouTube'den 10 ila 50 TL kazansam vergi vermeli miyim?
Bir de 1000 izlenme kaç TL.

Gelirin ne kadar olursa olsun reklam gelirinden kazanacağın için ticari vergi dilimine giriyorsun ve kazandığın her kuruşun vergisini vermek zorundasın.
1000 izlenme kaç TL diye bir olay yok. İstatistiklere ve kitlene bağlı kazancın değişiyor.

YouTube'dan kazanç çok zor. Biraz "Cringe" olacak ama TikTok'da şu an çok büyük bir potansiyel var. İnsanların ilgisini çeken videolar ile 1 günde 400-500K izlenme alabiliyorsunuz. Hele keşfete düşerseniz köşeyi döndünüz demektir.
TikTok kullanmıyorum ama amacınız para kazanmaksa şu anda en hızlı ve en kolay para kazanabileceğiniz platform.

YouTube'dan kazanç çok zor. Biraz "Cringe" olacak ama TikTok'da şu an çok büyük bir potansiyel var. İnsanların ilgisini çeken videolar ile 1 günde 400-500K izlenme alabiliyorsunuz. Hele keşfete düşerseniz köşeyi döndünüz demektir.
TikTok kullanmıyorum ama amacınız para kazanmaksa şu anda en hızlı ve en kolay para kazanabileceğiniz platform.
Tiktok`ta sanırım canlı yayın dışında para kazanılmıyor. Canlı yayında para kazanmak için de popüler olmak lazım. Katılıyorum bu arada, Tiktok`ta ünlenmek YouTube`a göre çok daha kolay.

Yeni konular

Geri
Yukarı