Youtube'dan Ses Gelmiyor

esador

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar. Başlıktada belirttiğim üzere Youtube harici her uygulamanın, her sitenin sesi Chrome üzerinden geliyor fakat Chrome üzerinden açtığım Youtube'unkiler gelmiyor. Monitör hoparlörünüde denedim, kulaklığımı da denedim fakat çıkış kaynaklı bir problem olmadığını gördüm. Explorer üzerinde bir problem yok ses konusunda ama Chrome'da Youtube seslerini alamıyorum. Bilgisi olan yardımcı olabilirse sevinirim. İyi günler.

Merhabalar. Başlıktada belirttiğim üzere Youtube harici her uygulamanın, her sitenin sesi Chrome üzerinden geliyor fakat Chrome üzerinden açtığım Youtube'unkiler gelmiyor. Monitör hoparlörünüde denedim, kulaklığımı da denedim fakat çıkış kaynaklı bir problem olmadığını gördüm. Explorer üzerinde bir problem yok ses konusunda ama Chrome'da Youtube seslerini alamıyorum. Bilgisi olan yardımcı olabilirse sevinirim. İyi günler.
YouTube'dan video aç sonra ses ikonuna tıkla ve denetimlere bak sesi chrome için aç eğer olmuyorsa chrome ayarlarında sorun vardır yada sekme'den kapatmış olabilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı