YouTube'dan video izlerken CPU %99 kullanılıyor ve fanlar hızlı dönüyor

mortalkadir

Hectopat
Daha fazla  
RAM
4 GB
Arkadaşlar selam. YouTube'dan video izlerken internette dolaşırken bilgisayarımın fanları çok çalışıyor, sonra biraz duruyor, tekrar hızlı çalışıyor. Görev Yöneticisi'nden CPU ve RAM kullanımlarına baktım. Sizce sorun ne?

Dosya Ekleri

• pc1.png
    pc1.png
    77,5 KB · Görüntüleme: 70
  • pc2.png
    pc2.png
    86,1 KB · Görüntüleme: 48
Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selam. YouTube'dan video izlerken internette dolaşırken bilgisayarımın fanları çok çalışıyor, sonra biraz duruyor, tekrar hızlı çalışıyor. Görev Yöneticisi'nden CPU ve RAM kullanımlarına baktım. Sizce sorun ne?
İşletim sisteminiz korsan mı? Eğer korsana sisteme bot entegre edilmiş olabilir. Ayrıca autoruns ile arkaplan işlemlerini detaylıca atabilirseniz iyi olur.

İşlemci modeliniz? Videoyu kaç P de izlemeye çalışıyorsunuz? İşlemciniz yetersiz kalıyordur büyük ihtimalle.

Bunlara ek olarak tarayıcınızda "Donanım hızlandırma"yı kapatın ve antivirüs yazılımları ile tarama yapın.

İşletim sisteminiz korsan mı? Eğer korsana sisteme bot entegre edilmiş olabilir. Ayrıca Autoruns ile arka plan işlemlerini detaylaca atabilirseniz iyi olur.

Hayır korsan değil.
İşlemci modeliniz? Videoyu kaç p de izlemeye çalışıyorsunuz? İşlemciniz yetersiz kalıyordur büyük ihtimalle.

i3-4005u. Genellikle otomatikte izliyorum kendim ayarlamıyorum.

Geri
Yukarı