Youtube'de nasıl abone kazanılır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
En iyi cevaplar
0
Yer
İzmir
Merhaba arkadaşlar. Benim SyLeR Gaming adlı bir kanalım var. Şu an kanala için introya vs. uğraşıyorum. En geç hazirandan itibaren videoları yüklemeye başlayacağım. Herkes youtube'a "Günde 5.000 abone kasma hilesi!" falan diye videolar atmış. Ben hakkımla kazanmak istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim? Böyle bir site var mı? Şimdiden teşekkür ederim.

Mikail Fidan

Technopat
Yönetici
En iyi cevaplar
601
Tek yapman gereken videoları atıp gereken özeni göstermen. İzleyici zaten kendi kendine gelir. Bu tip kanallar reklamla bir yere gelmez.

KS
ArnıldCivardagezen
En iyi cevaplar
0
Yer
İzmir
Tek yapman gereken videoları atıp gereken özeni göstermen. İzleyici zaten kendi kendine gelir. Bu tip kanallar reklamla bir yere gelmez.
Sağ olun. Sizden bir intro önerisi isterdim. Konuyu nereye açmalıyım?

Kuara

Kilopat
En iyi cevaplar
0
Hile yapmanı tavsiye etmem. Senin muhabbetin güzel olsun, oyunları güzel oyna zaten izleyiciler gelir.

KS
ArnıldCivardagezen
En iyi cevaplar
0
Yer
İzmir

Kokasi35

Kilopat
En iyi cevaplar
0
Yer
İzmir
Bu işler kolay değil. Sana tavsiyem popüler olan oyunları çek. (Hitman Absulation, Far cry3, Outlast:Whistleblower, Minecraft, Battlefield 3-4, COD Ghost) Gibi oyunları çekersen daha çok ünlü olursun. Her yeni oyun çıktığı zaman almaya çalış ve ilk sen çek emin ol daha fazla abonen olucaktır.

KS
ArnıldCivardagezen
En iyi cevaplar
0
Yer
İzmir
Bu işler kolay değil. Sana tavsiyem popüler olan oyunları çek. (Hitman Absulation, Far cry3, Outlast:Whistleblower, Minecraft, Battlefield 3-4, COD Ghost) Gibi oyunları çekersen daha çok ünlü olursun. Her yeni oyun çıktığı zaman almaya çalış ve ilk sen çek emin ol daha fazla abonen olucaktır.
Tamam. Böyle öneriler isterim gerçekten. Özellikle de oyun önerileri.

TyrionLannister

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
King's Landing
Advanced hesabın varsa hem para kazanırsın bu işten ve ayrıca reklamlarda verebilirsin. Popüler gamer channel larına bak onlar nasıl bu kadar popüler olmuş diye, kendine sor gözlem yap. Kendi reklamlarını yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yukarı