Youtube'de Teknoloji Kanalı Kurmak İstiyorum

suhakazan

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben arkadaşımla bir teknoloji kanalı kurmak istiyorum fakat bu inceleme için ekran kartları, anakartlar, telefonlar nereden ve nasıl geliyor? Yardımcı olursanız sevinirim.

Artı olarak firmalarla irtibata geçebilirsin fakat bunun için de öncelikle kanalının belli bir izleyici kitlesine ulaşması gerekiyor. (Yorumlar, beğeniler, takipçi sayısı... vs.) Firmalar her önüne gelene ürün tanıtımı için gönderimde bulunmuyorlar haliyle.

Önce kendin için aldığın ürünleri tanıtırsın, eğer gelişebilirsen kanal için ürünler almaya başlarsın, eh burada biraz kanal için para harcayacaksın tabi. Sonra gittikçe reklam gelirlerin biraz daha masrafını azaltır. Büyüdükten sonra firmalar seni görüp ürünlerinin tanıtımı için sana ürün gönderebilirler.

Arkadaşlar ben arkadaşımla bir teknoloji kanalı kurmak istiyorum fakat bu inceleme için ekran kartları, anakartlar, telefonlar nereden ve nasıl geliyor? Yardımcı olursanız sevinirim.

Önce sermaye ile sonrası ise sponsor ile oluyor. Ancak sponsor işi sıkıntı olabiliyor çünkü bu sefer size tedarik edilen markanın ürünlerini tanıtmak ve hatta övmek gibi zorunluluklar olabiliyor. Hani büyük sitelerde bile bu durum var.

Aradığın cevapları bu videoda bulabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı