YouTuber eleştirisi

Daha fazla  
Neo&Toprak adlı kanalın, diğer videoları güzel de olabilir ama şu videosu;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İbrahim Tatlıses, yıllarını sanata vermiş ve bu ülkeye; filmleri, müzikleri ve sunuculuğu ile yıllarca hizmet bir adama,
"Karı satıcı" diye vurgulaman ve bu adamı sadece "Karı satıcı" deyişiyle hatırlanacak demesi, çok üzdü.

İbrahim Tatlıses bunu hak etmedi ve ben onun sanatını hatırlayacağım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Böyle bir rezalete sanat diyorsanız size yazıklar olsun. Canlı yayında kadını resmen taciz ediyor.

Son düzenleme:

Böyle bir rezalete sanat diyorsanız size yazıklar olsun. Canlı yayında kadını resmen taciz ediyor.

Bir insanın nasıl giyindiğine karışamam. Ama bu kadının giyinişi orta ve İbo'nun "Tombul Tombul Memeler" şarkısını girmesi ise gol olmuştur.

Yoksa ailemde ki bulunana erkek/kadın kişilerin giyinişi dışında isteyen sokakta çıplakta gezebilir. Kendi seçi midir?

@Silinen üye, ben kadının giyinişine karşı bir şey demedim. Fark etmediyseniz İbrahim Tatlıses, "...tombul tombul memeler..." derken işaret parmağıyla kadının göğus kısmını göstermesi ve üç dakikalık video boyunca gözünü o bölgeden ayırmamasını eleştiriyorum. Kadının böyle bir türküyü söyleyip bir de göğüslerini bilerek işaret edip sallaması da ayrı bir utanç konusu. Böyle bir türkünün var olması bile ayrı bir konu. İsteyen istediğini kimse zarar görmediği ve rahatsız olmadığı sürece yapabilir. Ancak canlı yayında ve herkesin ortasında olacak bir şey değil bu. Her şeyin yeri ve zamanı var. Bunu açıklamak zorunda kaldığım için kendim utandım.

@Silinen üye, ben kadının giyinişine karşı bir şey demedim. Fark etmediyseniz İbrahim Tatlıses, "...tombul tombul memeler..." derken işaret parmağıyla kadının göğus kısmını göstermesi ve üç dakikalık video boyunca gözünü o bölgeden ayırmamasını eleştiriyorum. Kadının böyle bir türküyü söyleyip bir de göğüslerini bilerek işaret edip sallaması da ayrı bir utanç konusu. Böyle bir türkünün var olması bile ayrı bir konu. İsteyen istediğini kimse zarar görmediği ve rahatsız olmadığı sürece yapabilir. Ancak canlı yayında ve herkesin ortasında olacak bir şey değil bu. Her şeyin yeri ve zamanı var. Bunu açıklamak zorunda kaldığım için kendim utandım.
Bana, komik geldi şahsen. İnsanları güldürmek için yaptığını düşündüm.

İbrahim Tatlıses'i kişilik olarak sevmem fakat Türkiye'deki gerçek sanatçılardan biridir. Kişiliğiyle ilgilenmek yerine müziğine bakın. Adamdaki ses Türkiye'de kimde var başka?

Yeni konular

Geri
Yukarı