YouTuber olmak için 1650 sistem ve bilgim yeterli mi?

64 GB RAM

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba ben çoğu insan gibi YouTuber olmayı düşündüm daha çok oyun oynama odaklı bir kanal olacak Sistemim 1650 4 GB/ 16 GB RAM/ i5 9400f/DirectX12/Windows 10 Pro Ekipmanlarım: Rampage KB-R33 klavye/ Everest SM-700 mouse ve Rampage bir 7.1 kulaklık evet mikrofonum yok maalesef sadece kulaklık mikrofonu var oda fena değil iyi ses veriyor ama net değil günümüz youtuberlarının kullandığı gibi ve en büyük sorunlardan biri Photoshop yapmayıi yapma programlarını/ Edit yapmayı ve edit programlarını da bilmiyorum eklerseniz sevinirim. Ve en büyük sorunumuz tüm her şeyin içine eden internetim eğer yeterliyse sıkıntı yok ama siz yine de bir bakın fotoğraf aşağıda. Sizden şöyle bir örnek istiyorum. Mesela 10 Dk lık bir video bu internet ve sistemle kaç Dk da iner?

1620261345397.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba ben çoğu insan gibi YouTuber olmayı düşündüm daha çok oyun oynama odaklı bir kanal olacak sistemim 1650 4 gb/ 16 GB ram/ i5 9400f/DirectX12/Windows 10 Pro ekipmanlarım: Rampage KB-R33 klavye/ Everest SM-700 mouse ve Rampage bir 7.1 kulaklık evet mikrofonum yok maalesef sadece kulaklık mikrofonu var oda fena değil iyi ses veriyor ama net değil günümüz youtuberlarının kullandığı gibi ve en büyük sorunlardan biri Photoshop yapmayıi yapma programlarını/ edit yapmayı ve edit programlarını da bilmiyorum eklerseniz sevinirim. Ve en büyük sorunumuz tüm her şeyin içine eden internetim eğer yeterliyse sıkıntı yok ama siz yine de bir bakın fotoğraf aşağıda. Sizden şöyle bir örnek istiyorum. Mesela 10 Dk lık bir video bu internet ve sistemle kaç Dk da iner?

Eki Görüntüle 1009610

Bilgisayarı olan herkes oyun kanalı açtığı için biraz sıra dışı olmanız lazım mesela tepkilerin komik olması farklı şekilde oynamak vs. ayrıca bir YouTuber'ın videosuna konuk olursanız bir adım önde başlarsınız.

YouTube let's play kanallarını ön plana çıkarmayı yıllar önce bıraktı. Ne düzgün büyüyebilirsiniz ne de adam akıllı gelir elde edersiniz. Zevk için yapacaksanız orasını bilemem.

Tavsiyem edit ve montajlamanızı geliştirerek komik, ilgi çekici videolar yapmanız, mizah ve gün içi trendlerini takip ederek dikkat çekmeniz. Bu herhangi bir kategoride olabilir, oyun da olur. Ama let's play videoları ile başlarsanız çok bir şey beklemeyin.

YouTube let's play kanallarını ön plana çıkarmayı yıllar önce bıraktı. Ne düzgün büyüyebilirsiniz ne de adam akıllı gelir elde edersiniz. Zevk için yapacaksanız orasını bilemem.

Tavsiyem edit ve montajlamanızı geliştirerek komik, ilgi çekici videolar yapmanız, mizah ve gün içi trendlerini takip ederek dikkat çekmeniz. Bu herhangi bir kategoride olabilir, oyun da olur. Ama let's play videoları ile başlarsanız çok bir şey beklemeyin.
Let`s Play den başka alternatifim yok maalesef. Kameram yok mikrofon desen kulaklık mikrofonu başka yok. Siz söyleyin başka alternatif varsa uygulayalım.

Geri
Yukarı