YouTuber'ların değişmesi

PanzerTR

Megapat
Makaleler
20
Evet başlıktan da belli birazcık konuşalım şu konuyu ya. Eskiden muratabigb bana gayet samimi gelirken şimdi yaptığı oyunculuk ve clickbaitlere bak olay, bu adam değil sadece ya en basit örnek YouTuber'ların kopyala yapıştır yapması, insan YouTube'ye girince orijinal şeyler görmek ister ama YouTube Türkiye İngilizce videoların türkçeye çevrilmiş hali gibi sizin de yorumlarınızı merak ettım bu konu hakkında.
Oscarlık Murat performansı:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu konunun özeti:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

İşini bilen YouTuber'lar (tabii ki aklıma gelmeyen olacaktır yazarsınız):
Filmler ve filimler.
Murat soner.
Hugola.
Barış özcan.
Saniye.
Technopat.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet başlıktan da belli birazcık konuşalım şu konuyu ya. Eskiden muratabigb bana gayet samimi gelirken şimdi yaptığı oyunculuk ve clickbaitlere bak olay, bu adam değil sadece ya en basit örnek YouTuber'ların kopyala yapıştır yapması, insan YouTube'ye girince orijinal şeyler görmek ister ama YouTube Türkiye İngilizce videoların türkçeye çevrilmiş hali gibi sizin de yorumlarınızı merak ettım bu konu hakkında.
Oscarlık Murat performansı:

Bu konunun özeti:

İşini bilen YouTuber'lar (tabii ki aklıma gelmeyen olacaktır yazarsınız):
Filmler ve filimler.
Murat soner.
Hugola.
Barış özcan.
Saniye.
Technopat.

Rulinggame

Tto

Ahmet aga.

5 Yıl önce ne izlerdim :(

Yabancılarda görüyorlar fazla izleniyor. Aynı videoyu kopyalayıp çekiyorlar ve burada da izleniyor. Ben olsaydım ben de yapardım. Çünkü adamların işi o. Ondan para kazanıyorlar. Eğer beğenmiyorsanız ''İlgilenmiyorum'' tuşuna basabilirsiniz.

Geri
Yukarı