YouTube'un çakması siteden virüs bulaşır mı?

Görkem3

Centipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar ben Edge kullanıyorum arama motoru Yandex. Bir tane site çıktı bende fark etmeyip tıkladım beni bir sayfaya attı video vardı GTX 1650 vs 750. basbayağı YouTube'un çakmasıydı. Virüs bulaşır mı? Malwarebytes + adwclenar+ Kaspersky ile tarattım hiçbir şey bulmadı sence bulaşmış mıdır?

Arkadaşlar ben Edge kullanıyorum arama motoru Yandex. Bir tane site çıktı bende fark etmeyip tıkladım beni bir sayfaya attı video vardı GTX 1650 vs 750. basbayağı YouTube'un çakmasıydı. Virüs bulaşır mı? Malwarebytes + adwclenar+ Kaspersky ile tarattım hiçbir şey bulmadı sence bulaşmış mıdır?
Tarama yaptıysanız ve bir şey çıkmadıysa bulaşmamıştır diye düşünüyorum.

Hayır sorun olmaz. Geçmişten site adını bulup buraya yazar mısınız?

Böyle sitelere tıkladığınız zaman, size durduracak bir eklenti önerisi isterseniz:

3 tane yazılım ile tarama yaptığınıza göre, sıkıntı yoktur bence. Zaten, bir şey inmemiş.

Geri
Yukarı