Youtube'un Çok Yavaş Olması

Gallagher

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, nedense son 2 gündür Youtube çok yavaş, videoları 144p'de bile dona dona izliyorum. Facebook'da veya herhangi bir başka sitede bu sorun yok, sadece Youtube'da. Sebebi nedir? Bilen varsa yazsın lütfen :)

Açıkçası ben pek farketmedim çünkü son günlerde internet hızım oldukça yavaş :D AKK dolmamasına rağmen 1.62 Mbps ile bağlanıyorum.

Evde 100 Mbit net ile 144P izleniyor, iş yerinde 20 Mbit net ile canavar gibi takılmadan 1080P veya 720P izliyorum. Sorun nerde anlamış değilim.

Aynı sorunu dün yaşadım. Normalde 720p sıkıntısız izlediğim videoları 240p de bile izleyemiyordum. Bugün aradım ttnet'i hallettiler. Sağolsunlar. Hatta biraz daha hızlandı sanki :)

Benim 16 Mbps İnternetimle her tür video'yu açabiliyorum ama bir siteye girince (örneğin Facebook) ilk önce bağlantı yok diyor sonra çevrimdışısınız diyor, sonra sayfa açılıyor. Neden anlamış değilim.

Türknet pişmanlıktır.

Benim 16 Mbps İnternetimle her tür video'yu açabiliyorum ama bir siteye girince (örneğin Facebook) ilk önce bağlantı yok diyor sonra çevrimdışısınız diyor, sonra sayfa açılıyor. Neden anlamış değilim.

Türknet pişmanlıktır.
Altyapınızla ilgilidir.

Türknet pişmanlıktır.

Altyapınızla ilgilidir.
2015 yılında açılan konuyu hortlattığınızın farkında mısınız?

Geri
Yukarı