Çözüldü Yüklediğim Oyunu Steam Yüklü Değil Gösteriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

GoofBro

Kilopat
Arkadaşlar merhaba, sorunum şu:

Ben 1 2 hafta önce PC'min içine elimi sokmuştum, PC çalışır vaziyette miydi hatırlamıyorum. Elim 'E' HDD'nin kablosuna çarpıp çıkardı.Tekrar taktım, GTA V oynayacaktım fakat Steam'de yüklü değil gösteriyor. Lütfen yardım edin, oynamak istiyorum.

technopat yüklü gösteren oyun.PNG

technopat yüklü gösteren oyun2.PNG

technopat yüklü gösteren oyun3.PNG

technopat yüklü gösteren oyun4.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Tekrar yüklemeyi deneyin aynı sıkıntı bende de olmuştu, merak etmeyin 80 GB'ı tekrar yüklemeyecektir sadece kendi kendine bir doğrulama yapıp oyunun kurulu olduğunu anlayıp sorunu düzeltecektir.
GTA 5'in appmanifest dosyasını bulun ve değiştirin, işe yarayacaktır büyük ihtimal. Sonra dosyaları doğrularsınız. Çalışır vaziyetteki HDD'yi neden elleme gereği duyduğunuzu açıkçası anlamadım.

Pc min içine elimi sokmuştum :D 3 dakikadır gülüyorum şu cümleye. Hdd fetişi. :D

HDD ısınıyor mu ve ya eli kesecek kadar ince mi diye kontrol etmiştim. :D

GTA 5'in appmanifest dosyasını bulun ve değiştirin, işe yarayacaktır büyük ihtimal. Sonra dosyaları doğrularsınız. Çalışır vaziyetteki HDD'yi neden elleme gereği duyduğunuzu açıkçası anlamadım.

Doğrulamak isterdim fakat o özelliklere tıklanmıyor.

gönder gitsin.PNG

@GoofBro Bende varmış appmanifest dosyası. Sürücü E'de bulunan Steamapps klasörüne gel ve aşağıdaki dosyayı RAR'dan çıkararak oraya at. Değiştiriliyorsa değiştir. Steam kapalı olmalı veya görmesi için restart atman gerek Steam'e.

Tekrar yüklemeyi deneyin aynı sıkıntı bende de olmuştu, merak etmeyin 80 GB'ı tekrar yüklemeyecektir sadece kendi kendine bir doğrulama yapıp oyunun kurulu olduğunu anlayıp sorunu düzeltecektir.

Teşekkür ederim dediğiniz şeyi American Truck Simulatör'e yaptım ve başarılı oldum. Meğer ATS bende yüklüymüş. Sizin sayenizde öğrendim. :D

Teşekkür ederim dediğiniz şeyi American Truck Simulatör'e yaptım ve başarılı oldum. Meğer ATS bende yüklüymüş. Sizin sayenizde öğrendim. :D
Aynısı bana da olmuştu zaten, aslında çözümü de tesadüf eseri bulmuştum, adını hatırlamıyorum ama bir tane oyunda yüklü olduğuna emindim fakat kurulu gözükmüyordu dedim bende neyse baştan kurarım artık deyip yükleye basmıştım sonra kendi kendine doğrulayıp çözmüştü.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı