Yükleme hızı yüksek internet servis sağlayıcı tavsiyesi

TurkNet YAPA altyapısında olmadığın sürece veya binanda TurkNet GigaFiber altyapısı olmadığı sürece aynı uploadı alacaksın her firmada. VAE altyapılarda uploadları yerleşik operatör (TT) belirler. Daha fazla upload almanın imkanı yok. Upload ile ilgili meselen olduğu zaman mobil verini kullanabilirsin diye düşünüyorum.

Ben TürkNet'te 8 ya da 6 MB alamiyorum. Konu açınca oim sacma sapan cevap verip kapatiyorlar.
ben turknette 8 yada 6 mb alamiyorum. konu acinca oim sacma sapan cevap verip kapatiyor
4.5 upload yeterde aldigim 2.5 2.9 enbaba.

Ne kadar pahalı olursa olsun Turkcell kalitesi diye bir durum var. Download ve upload hızları arasında ki orantı diğer ISS'lere fark atmasına yetiyor. Diğer ISS'ler 100 Mbps paket verseler de upload olarak 10'u geçmez.

Upload hızınızın artmasını istediğinizi ISS niz ile görüştünüz mü? Belki cüzi miktar fiyat farkıyla artış sağlayabilirler. Olmazsa Superbox tek seçeneğiniz olacaktır ama fiyatı pahalı olmasından dolayı tavsiye etmem 🤣

Adamlar iplemiyor. Zaten musteri hiz. Yok yaziyorsun 2 gun sonra cevap veriyorlar. Bakacağım ya Turkcell dedin sadece ADSL veriyor sacma bence VDSL altyapisi uzerinden veremezler mi?
Upload hızınızın artmasını istediğinizi ISS niz ile görüştünüz mü? Belki cüzi miktar fiyat farkıyla artış sağlayabilirler. Olmazsa Superbox tek seçeneğiniz olacaktır ama fiyatı pahalı olmasından dolayı tavsiye etmem 🤣

Adamlar iplemiyor. Zaten musteri hiz. Yok yaziyorsun 2 gun sonra cevap veriyorlar. Bakacağım ya Turkcell dedin sadece ADSL veriyor sacma bence VDSL altyapisi uzerinden veremezler mi?

TürkNet al bence.

TürkNet kullaniyorum zaten.

Bence o kısmını Türkcell i arayıp konuş derdini anlat. Ne verebiliyorlar alt yapı var mı gibi sorularına cevap bulursun.

Yeni konular

Geri
Yukarı