Çözüldü Yüklenen GIF daha sonradan değişti

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Memolii7

Hectopat
Dün gece GIF özelliği gelince fanları hareket eden ekran kartı yapmıştım, sonra şu anda gördüğünüz GIF'i yaptım ama site çok yavaştı, ben de sekmeyi kapattım GIF yüklenmeden.
Neyse işte, bugün de GIF özelliği kaldırılmıştı. Ben güzel güzel kullanıyorum ekran kartı GIF'ini şu ana kadar. Şimdi girince de yüklenmeyen GIF yüklenmiş, garip.

Muhtemelen sunucu yavaşladığında yükleme tamamlanabildi, daha sonra da gün boyunca cihazınızın önbelleğindeki GIF'i gördünüz ve sonunda da güncel GIF ile değiştirildi. En güncel halini görmek için tarayıcınızın önbelleğini temizlemeniz yeterli oluyor. CTRL + F5 kullanabilirsiniz.

GIF özelliği tekrardan kaldırıldı. Eğer mevcut GIF'inizi değiştirirseniz hareketsiz olarak değişecektir.

GIF özelliği tekrardan kaldırıldı. Eğer mevcut GIF'inizi değiştirirseniz hareketsiz olarak değişecektir.
Yanlış anladınız, gif özelliği gelince ben fanları dönen ekran kartı yapmıştım. Sonra başka bir şey yapayım dedim bu Recep Baltaş Gifini yapmaya çalıştım ama bildiğiniz gibi site çok yavaştı ben de kapattım. Bugün kullanıyordum ekran kartı gifini şimdi girince bir baktım değişmiş.

Kapak fotoğrafımı değiştirmeyi düşünüyordum. Hareketli olarak yeni GIF yüklemenin kaldırılması iptal edilmeli.
Ve kısa süreliğine getirip kaldırdığınız için çoğu kişi düzgün bir fotoğraf seçimi de yapamadı.

Yanlış anladınız, gif özelliği gelince ben fanları dönen ekran kartı yapmıştım. Sonra başka bir şey yapayım dedim bu Recep Baltaş Gifini yapmaya çalıştım ama bildiğiniz gibi site çok yavaştı ben de kapattım. Bugün kullanıyordum ekran kartı gifini şimdi girince bir baktım değişmiş.

Kalsın bu çok iyiymiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı