Yüklenilmeyen uygulamalar açılıyor

• Konuyu başlatan nurr
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 232

nurr

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Benim bilgisayarımda yüklemediğim uygulamalar var. Webdiscover gibi bilgisayarı açınca kendi kendine açılıyorlar. Yardım eder misiniz?

Başlat menüsüne sağ tıklayın görev yöneticisine girin başlangıç sekmesini açın daha sonra oradaki programların başlangıçta açılmasını istemediklerinizi sağ tık atarak devre dışı bırakabilirsiniz. Ek olarak Denetim Masası'na girin program ekle ve kaldıra basın orada kullanmadığınız veya ne olduğunu bilmediğiniz silmek istediğiniz programlara sağ tık atarak kaldır deyin. Var olan şey her neyse bilmiyorum virüs olduğunu varsayarak bir virüs taraması yapın veya en temizi format atın.

Bu antivirüs'ü indirip kurun. Sonra tam tarama yapın sisteminizde virüs var.

Başlat menüsüne sağ tıklayın görev yöneticisine girin başlangıç sekmesini açın daha sonra oradaki programların başlangıçta açılmasını istemediklerinizi sağ tık atarak devre dışı bırakabilirsiniz. Ek olarak Denetim Masası'na girin program ekle ve kaldıra basın orada kullanmadığınız veya ne olduğunu bilmediğiniz silmek istediğiniz programlara sağ tık atarak kaldır deyin.
Arama kısmına MSConfig yazın ve o uygulamayı açın o kısımda başlatmadan istediğiniz şeyi kapatabilirsiniz.
Webdiscover bir virüstür öyle kaldıramazsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı