Yüklenmeyen siteden virüs bulaşabilir mi?

Daha fazla  
2013 yılında girdiğim bir site vardı, tekrar girmeye çalişmişdim. Bekledim açılmasını, kapanmış sanırım. Chrome'un yukarıdaki yüklenme çubuğu çok yavas gidiyordu, ben de çıktım. Aklıma takıldı virüs bulaşabilir mi bundan? Oto indirme kapalı.

Son düzenleyen: Moderatör:
2013 yılında girdiğim bir site vardı, tekrar girmeye çalişmişdim. Bekledim açılmasını, kapanmış sanırım. Chrome'un yukarıdaki yüklenme çubuğu çok yavas gidiyordu, ben de çıktım. Aklıma takıldı virüs bulaşabilir mi bundan? Oto indirme kapalı.
Girdiğin siteye bağlı. Google aramalarda üstlerdeki linkler genelde güveni oluyor mesela hiçbir şey indirmediğin ve tıklamadığın sürece. Ama en alttaki sitelere girersen bulaşma riski var bunu anti virüsler bilir sana örnek vereyim. Ben ESET kullanıyorum youtube edit yapmak için mp3 indirmek için site arıyordum bir siteye tıkladığımda bu sitede zararlı var sakın girme girersen zararlı bulaşabilir, diyordu. O yüzden dikkatli ol.

Girdiğin siteye bağlı. Google aramalarda üstlerdeki linkler genelde güveni oluyor mesela hiçbir şey indirmediğin ve tıklamadığın sürece. Ama en alttaki sitelere girersen bulaşma riski var bunu anti virüsler bilir sana örnek vereyim. Ben ESET kullanıyorum YouTube edit yapmak için MP3 indirmek için site arıyordum bir siteye tıkladığımda bu sitede zararlı var sakın girme girersen zararlı bulaşabilir, diyordu. O yüzden dikkatli ol.

Virüslü bir sitede indirme veya izin vermessem olur mu bir kiyafet beğenmiştim fotograflara girdim sonra video kısmına girdim video tıkladım site ismi değişik güvenilir değil gibiydi site açılmadı.

Geri
Yukarı