Çözüldü Yüklü olan FH4'ü çalıştırmak için dosya doğrulama

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

ismimberkay

Hectopat
Yer
Miami, FL
Format attım ve bütün oyunlarım D diskine kurulu olduğu için Epic Games ve Steam üzerinden oyunları indrimeden dosya doğrulama ile çalıştırdım bunu Forza horzion 4 için yapma imkanım var mı? Boşuna tekrar indirmek istemiyorum. (@MESs¹¹ hocam siz belki biliyorsunuzdur zaten yardımınız lazım :D. TeamViewer iniyor şu an :). )

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Microsoft Store'da yedekleme maalesef yapamazsınız. Store'un diğer platformlara göre saçma bir indirme sistemi var. Kısaca o dosyalar orada olsa bile görmez, baştan iner.
GTA 5 de Epic üzerinden yapınca oluyordu aynı şekilde anlatıyorum.
İlk önce oyunu nereden yüklediyseniz aynı oyunu yüklemeye basın birkaç dosya oluşunca uygulamayı kapatın Forza Horizon 4 dosyalarını oluşan dosyaların olduğu kısma atın (örneğin Steam'deki common klasörü)
Sonra uygulamayı açın oyun yüklenirken doğrulama gerçekleşecektir.

Tabii yapabilirsiniz. Oyun dosyalarını doğru konumlarına atın.

Steam için : Steam - Steamapps - Common

Epic için: Direkt Program Files üzerinde ki Epic Games klasörüne.

Windows Store'dan indiriysen uygulamalarda Forza'yı bul orada taşı seçeneği olacak oradan taşıyacaksın.
1619417249788.png

GTA 5 de Epic üzerinden yapınca oluyordu aynı şekilde anlatıyorum.
İlk önce oyunu nereden yüklediyseniz aynı oyunu yüklemeye basın birkaç dosya oluşunca uygulamayı kapatın Forza Horizon 4 dosyalarını oluşan dosyaların olduğu kısma atın (örneğin Steam'deki common klasörü)
Sonra uygulamayı açın oyun yüklenirken doğrulama gerçekleşecektir.

Sorun şu ki Microsoft oyun dosyalarına erişim vermiyor.

Tabii yapabilirsiniz. Oyun dosyalarını doğru konumlarına atın.

Steam için: Steam - steamapps - common

Epic için: Direkt program files üzerinde ki Epic Games klasörüne.

Xbox üzerinden oynuyorum.

Steam de appmanifest dosyası lazım sadece oyun dosyaları olunca olmuyor.

Xbox üzerinden oynuyorum.

Windows Store'dan indiriysen uygulamalarda Forza'yı bul orada taşı seçeneği olacak oradan taşıyacaksın.
Eki Görüntüle 992823

Oyun D diskinde ve C diskini formatlayınca orada gözükmedi. Hala disk içinde FH4 var.

Geri
Yukarı