"Yüklü Ses Aygıtı Yok" hatası

561920

Centipat
Merhaba, cihazımda görev çubuğundaki ses düğmesine gittiğim zaman "Yüklü Ses Aygıtı Yok" uyarısı alıyorum.
Ses sürücülerinin hepsini baştan silip kurdum, her şey yaptım ama olmadı.
Ses düğmesine sağ tıklayıp "Kayıt Aygıtları"'na girdiğim zaman "Yüklü Ses Aygıtı Yok" yazıyor, oraya sağ tıkladığım zaman açılan menüde ki seçenekleri seçtiğim zaman da ses aygıtları gelmedi. Ne yaptıysam gelmedi.
Yardımcı olursanız sevinirim.

İşletim sisteminiz nedir? Ve kaç bit?

Windows 8.1 64 bit
Şu anda Windows 8.1 ISO'su üzerinden DISM çalştırıyorum.
Sorunun nedeni geçen günlerde ses yükseltme programı yükledim.
Voicemeeter, zararlı bir uygulama değil herkes kullanıyor. Program kurulduktan sonra kendisi için bir aygıt yükledi ve ardından yeniden başlatmamı istedi, bende başlatmadan önce DeskFX denen programı da yükledim, ama onda herhangi bir yeniden başlatma falan istemedi, yani sıkıntı DeskFX'den kaynaklı değil.
Yeniden başlattıktan sonra ses gitti. Programı sildim yeniden kurdum, düzelir diye ama olmadı.

Sizde ses sürücüsü varsa DDU ile şu anki sürücüyü silip temiz kurulum yapın. Kurduğunuz diğer programları da kaldırın.

Sizde ses sürücüsü varsa DDU ile şu anki sürücüyü silip temiz kurulum yapın. Kurduğunuz diğer programları da kaldırın.

Sadece Realtek'i mi yoksa, Intel Ekran İçin Ses ve Nvidia sürücüsünü de kurayım mı?

Geri
Yukarı